Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis hog 4,5 eves lanyom...

Normalis hog 4,5 eves lanyom nem akar tobbe melegitot felvenni? Csak leggingset, szoknzat, harisnyat es topokat, lehetoleg csajosakat.

Figyelt kérdés
Hiaba vettem neki melegitoket disnezs, sofia hercegnos stb, nem szereti, csak a csajos ruhakat, cipokben is sportcipot nem, csal csilligos balerinacipot stb. Neha vettem o meretebe fius cuccot is pl verdas, peppa malac, hogy majd a kis fiu tesojanak is jo lesz, de ezeket se hajlando felvenni, mert neki ez fius..mit tegyek?amugy en atlagos anyuka vagyok, tolem nem lat ilyen szepseg-divat mizeriat. Talan sok barbies jatekokkal rontottam el?most a monster high a kedvence, amik meg nocusebb, mint a barbiek es o is ugy akar kinezni...
2016. máj. 12. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

" Neha vettem o meretebe fius cuccot is pl verdas, peppa malac, hogy majd a kis fiu tesojanak is jo lesz, de ezeket se hajlando felvenni, "


Ez butaság volt.


A többit meg kicsit korán kezdi. Nem értem, miért ne vehetne fel melegítőt? Még óvodás...

2016. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
"nem ertem miert ne vehetne fel melegitot". Ott all 5 db a szekrenyben, nem akarja felvenni ez a baj. Meg akkor se ha monster high van ranyomtatva ami epp a kedvenc babaja.
2016. máj. 12. 17:41
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Értem én. Ezt látja a többi lányon. 2 lányom van, kb. 9-10 éves korukig simán felvették a melegítőt. Aztán másik suliban hirtelen ciki lett...
2016. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hat engem ez elszomorit, hogy mar 5 evesen szegyellni kezdi ha nem ugy nez ki ahogy szerinte meno. Amugy kis onbizalmumlany pedig mindent megkap h ne logjon ki a sorbol...
2016. máj. 12. 17:49
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

De mi a baj azzal, hogyha neki nem tetszik a sportcipő meg a melegítő? A balerinacipőből is lehet jó minőséget venni, ha esetleg ettől félsz, betétet is tudsz bele venni, ami jó a lábának, a fejlődésének.


Nem tőled látja ezeket a dolgokat, hanem a kortársaitól, és ez így lesz már mindig. Reméljük, hogy jól tanítjátok majd az életre és jó társakat választ maga mellé!


De ne feledd, hogy ettől még nem fog 14 évesen terhesen hazaállítani, sőt, pont akkor fog, ha nem fogadod el, hogy ő más, mint te.


Én is kislányos kislány voltam, most mégis szépen, elegánsan öltözködő anyuka vagyok, nem magamutogató.:)

2016. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Majd kinovi,vagy hozzaszoktok:) az 5 evesen lanyomon sztem masfel eve nem volt melegito...sőt volt olyan időszaka,mikor a nadragert is meg kellett küzdeni,mert csak szoknyat akart...farmert csak harisnyaval vesz fel,akarmilyen puha a fari,zavarja...

Engem nem zavar,alkalmazkodtunk...en is kilennek ha vki magas sarkuban akarna jaratni

2016. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Hát, az egyik lányomra ennyi idősen már én sem tudtam melegítőt ráadni. De már a bölcsiben kezdte, kizárólag a szoknya tetszett neki. Most meg elsős, és csak cicagatyában vagy jeggingsben érzi jól magát. Nekem mindegy, az se kerül többe, mint egy mackógatya. :)

A húga viszont most 4 és fél, és simán elmegy mackóban és fiús pólóban az oviba. Legalább lesz kitől örökölnie az öcsinek is... :D

2016. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsétlen biztos besokallt, hogy úgy vásárolsz neki ruhát, hogy majd a tesójának is jó legyen... Biztos irtó fontosnak érezheti magát így szegény gyerek, hogy rajta próbálsz spórolni.
2016. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kisfiam van 5 éves, nem tudok mackót ráadni. Így farmer, vaszonnadrag felvalltva. Ráadásul galléros póló függő.
2016. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem normális. Miért fáj az neked, hogy csajosan akar öltözni? Mitől jobb neked, ha ő mackóban van?
2016. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!