Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tüllszoknyát milyen alkalmakko...

Tüllszoknyát milyen alkalmakkor adtok a kislányotokra? Óvodába adtok rá ilyet?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Csak alkalmakra adok rá szoknyát.
2017. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
4 éves, ha 'pörgős' szoknyában szeretne menni vagy 'hercegnős' ruhában én simán ráadom télen is/tüll sem kivétel/azért vannak bélelt harisnyák és társaik...ha ő ezt szeretné nem erőltetem rá, hogy pedig nem azt fogod felvenni...jó nyílván ha fürdőruhában akarna menni azt nem engedném, de egyébként nem állok az útjába ha kitalálja magának mit szeretne felvenni..ezzel is fejlődik a saját kis stílusa és egyénisége☺
2017. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan tüllszoknyája nincs a lányomnak, de sima szoknyái vannak. Ha épp olyanja van, hogy pörgős ruhában, vagy szoknyában szeretne oviba menni, akkor azt adom rá, 5 éves.
2017. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindennap szoknyába, ruhába, tunikában van a lányom oviban 5 éves. De tüllszoknyát csak alkalomkor adok. Pl. amikor színházba mennek, jön a Mikulás és az ovonők szép ruhát kérnek kifejezetten. Szerintem a tüllszoknya nem hétköznapi viselet.
2017. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Folyton tullbe jar,engem nem zavar,az utcan kap ala vastag harisnyat,nadragot oviba poroghet benne.


Mindig is hercegnos tipus volt, 4 eves meg sosem volt gond a szoknyaval.


A huga 2 eves,o igazi is macko-melegitos tipus, o is hordhatja amiszeretne

2017. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nem vettek fel tüllszoknyát, óvodába pláne.
2017. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tüll szoknyája ,sőt szoknyát nem is szerete lányom de pörgös ruha az jöhetet mindig .
2017. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!