Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves és 9 hónapos gyereket...

2 éves és 9 hónapos gyereket kivinnétek ilyenkor sapka nélkül?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel összefutottam ma, akinek se a két évesén se a 9 hónapos lányán nem volt sapka. Ráadásul esett a hó. A 9 hónaposnak csak a kapucni volt a fején, ami alig takarta, a két éves fején semmi. Rákérdeztem hogy nem fél e hogy megfáznak a lányok, erre azt mondta mitől fáznának meg, ő maga is utálja a sapkát, akkor miért adjon a gyerekekre. Azt mondta az én lányom azért lesz beteges mert én adok rá sapkát és nem lesz edzett.
2017. nov. 30. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy! Én se szeretem a sapkát, de hidegbe természetesen felveszem.
2017. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem bolond!! Még nekem is fázik a fejem! A fülem tegnap este fájt pedig sapkát is hordok. Majd betegek lesznek.Ilyen kicsi gyereknek még kell a sapka!
2017. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van, de mivel ezt nyilvanvaloan magad is tudod, miert volt jobb kiirni a netre hogy mas is szidja veled az ismerosodet? Sosem ertettem, ez olyan gyerekes ..
2017. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Külföldön lakom, ma - 1 C° volt, a gyerekeken egyáltalán nincs sapka, hordozókendőben láttam egy pár hetes babát, rajta sem volt sapka. És a gyerekek egyáltalán nem betegesek, semmi összefüggés nincs a sapka és a betegség között. Ez ilyen magyar felfogás.
2017. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Még én is veszek fel sapkát. Ha nem is azért hogy ne betegedjek meg, de hideg van!
2017. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Egy újabb felelős szülő, akiből kiesett 2 gyerek, de minek...
2017. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Az osszes gyerekem sapkaban jar hetek ota.

9, 14 es 18 evesek.

2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Enyém sem hordott szinte soha. Kapucni van a fején. Utálja a sapkát, ahogy én is. Nekem nincs is. Neki egy van, mert az ovinak ez a hülye mániája, hogy anélkül nem viszik úszni.
2017. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Hmm, elgondolkodtató, némelyek hogyan képesek életben tartani ennyi ésszel egy gyereket😉
2017. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Én imádok sapkát hordani, szerintem jól áll. Szóval ha csak egy picit hideg van én hordom és nem vagyok beteges.


Én nem vinnem ki sapka nélkül, de mindegy is, anyukám szerint én pl. Mindig aluloltoztetem a fiam. Szóval mindegy, hogy adsz vagy nem adsz ra valamit, valaki úgyis megszól miatta.

2017. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!