Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kért és mit kap a gyereket...

Mit kért és mit kap a gyereketek a Télapótól/Jézuskától (kinél ami jön)?

Figyelt kérdés

Nálunk

4 éves távirányítós helikoptert,verdás ágyneműt,legót kért és ezeket is kapja. + Ruhák, kulacs, DIY bábok.

6 éves: laptop (én nem akarom megvenni, az apja igen)

Kiskutya ezt megkapja.

Plusz ruhák, apróságok.


2017. dec. 2. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

6 éves kért:gipszkiöntő készletet, egyszarvú plüsst,mesekönyvet-ezeket megkapja, plusz mellé egy társasjátékot


a két nagyszülőpártól közösen azt kapjuk, hogy két ünnep között elmegyünk két napra egy gyerekbarát wellnesbe.


keresztszülőktől:biciklit, védőfelszereléssel

2017. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

4 éves fiú.

Mikulásra nálunk édesség van, illetve apróság (pl gyurmakiszuro, kifestő).

Karácsonyra plüss zellert, epret, dominót, golyópályát, pacman társasjátékot kért. Ez utóbbit nem kapja meg, mert csak ebayrol lehet beszerezni horror áron és macerásan.

2017. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3 éves mindent kér, amit meglát a boltban. Babacentert, játék konyhát, társast, színezőt kap. A nagy 6 éves, rajzoló teknőst kért, azt is kap. Plusz gameboyt, kreatív szettet, társast. Mindkettő gyerek bőröndöt kap az egyik nagyszülőktől, mert állandóan úton vagyunk. Másik nagyszülő pénzt küld. Abból ruhákat veszünk.
2017. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az én 3,5 evesem még mindig nem tud kerni, olyanokat mond ha kerdezem, hogy puszit kér, vagy random mutogat, pl legutobb a porszivora, hogy azt kér.


Nemrég harapofogoval sikerult igy kihuzni olyat, hogy a puszi mellé mégis valamit, hàt az rendörauto.


Habar nalunk Jezuska végett, ugyanis a telaporol azt hiszi a dalok szerint hogy cukrot, diot, mogyorot hoz, amire ra is erosit a bolcsis, ovis mikulàs, tavaly meg pont nem az ajandek volt szinten a lenyeg, ugyanis este kikeszitettuk a cipot, ejszaka belecsempésztem egy kis mikulast, kindert, el is felejtettem, erre masnap reggel kiboritott, de a kicsi is sirt, de en is, azutàn meglattam a kiscipöjét, elcsendesedve kihivtam, jött könnyes szemekkel, eszrevette a kikandikalo kis telapot, megilletodve bamulta, eljatszottam vele kedves kis történetet es konnyezve mosolyogva öleltük àt egymast..:)


Remelem az ez évi nem lesz ilyen dràmai. Gondolkodom transformers kisauton, de az valahogy annyira nem illik szerintem egy telapohoz..., de ami biztos es minden evben tradicio nalunk, a plàzàs igazi mikulas, es fotozas vele. Latszik ahogy nö is a kicsi, babakoràban még a karjàban ringatta, kisgyerekként terden ülteti es mindig kap szaloncukrot töle. Ha nagyobb lesz, lehet verssel is készulunk màr.

Tavaly agyaltam, hogy adok a mikulasnak ajit a kezebe, hogy azt adja àt a gyerekemnek, de aztan tulzasnak tartottam.


Hu tenyleg, ez pont holnapra esik ebben az evben!még pont jo hogy kerdes lett rola ami eszembe juttatta..:)

2017. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, karàcsonyi terv kimaradt, de szoval amiket karàcsonyra kap az kicsi hintaàgy, ugràlos labda, es valami tuti garàzs, vagy autohàz, vagy vonatszett, de mindenhol olyan gagyi van(egy pöcök ha letörik, hasznalhatatlan a csuszda, hiaba bazi nagy az egesz, stb), eddig kettot ha talaltam, egyik szirenazos rendorgarazs rendorautoval, -helikopterrel, beszélövel, ami visszhangzik, masik vilagitos zenelos vonatsin, szabalyos berendezhetos hazikoval, nem is dragak, de gondolkodom még, nagyszulok nem kerdeztek semmit, igy onnan nemtudom mit kap
2017. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk kiskutyát 6 éves gyereknek ajándékba normális ember nem vesz. Eleve semmilyen élő állatot.

6 éves fiam, asztali pct kap, lego rendőrállomást, sok könyvet, társasokat és még más játékokat. Nagyiktól nem tudom. Illetve még egy tableten gondolokodunk.

2017. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mikulásra nasit és kindertojást, karácsonyra nem igazán kért semmit, nem tudom mennyire érti ezt, de kap mini játékgitárt, mert a teniszütővel gitározott eddig, triciklit, mert elvileg fejlesztő hatása van és a kismotort kinőtte már, plusz klipszes fülbevalót, ugrálókötelet, és még valami apróságot, mondjuk ruhát vagy ilyesmit.
2017. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

4.5 éves fiam Mikulásra nem kért semmit konkrétan de gyurmát és gyurma nyomó készletet kapnak a 3 éves húgával, na meg édességet.

A Jézuskától a 3éves fodrászosat kért (ő mondta így), fésülködő asztalt kap és hozzá kellékeket, fiam traktort (mindenre azt kér és kap de most nem), barkács asztalt, autópályát kért, ebből a barkács asztal mellett döntöttünk. Kapnak még közösen legót, azt nagyon szeretik, meg egy társast.

2017. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A 20 évesem nem kért semmit :) De 250 km-re tanul, kap csomagot, lesz meglepi, ha viszi a posta. NYafogott, hogy nem talál naptárt, amit szeretne, azt vettem, meleg mamuszt, édességet...

A jézuskától aromadiffúzort kap és az álomparfümjét.

2017. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3, bocs, de mi az a babacenter? Rég volt kicsi a lányom :)
2017. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!