Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikor engedtétek, hogy a...

Ti mikor engedtétek, hogy a kicsi gyereketek megegye a Mikulás csomagból a csokit?

Figyelt kérdés
16 hónapos kicsinek adnátok egy kicsit? Mi raktunk neki össze csomagot, van benne aszalt gyümölcs, mandarin, kis duplo figura, de került bele milka mikulás is, kis figura. Eddig még nem evett ilyesmit, igyekszem egészségesen táplálni, szerintetek most megkóstolhatja?
2017. dec. 5. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Pont 16 hóanapos volt amikor kapott már ilyesmit is Mikulásra, és piciket ehetett belőle. Kb. 1-2 kocka csokinak megfelelő mennyiséget egy nap.
2017. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Tavaly pont 16 hónapos volt ilyenkor, nem kapott.

De nála eleve lassan haladt a hozzátáplálás, alig evett még normál ételt, nehezen rágott, félrenyelt (reflux maradványtünet). Eszembe sem jutott, hogy pont csokival kínáljam.

2017. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne kaphatna egy kicsit? Csak egy kis csokoládé, nem cián vagy patkányszar!

Az egészséges nevelés nem a dolgok eszetlen tiltása, hanem az egyensúly és a mérték!

2017. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy adnek, fogok is. Enyem is 16 hos. Szereti a csokit termeszetesen.
2017. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Minek raktad a csomagjába ha nem eheti meg???
2017. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos volt mikor meg szerette volna kóstolni, mert én éppen azt ettem. Csak megnyalta, de nem ízlett neki. Néhány napja kapott egy doboz kinder csokit, gondoltam hadd ízlelje meg és két kockát megevett. Nem édes szájú, korlátoznom még nem kell, de tiltani sem fogom, már mindent eszik amit mi, 2-3 kocka csokitól nem lesz baja. Véleményem szerint nyugodtan megkóstolhatja.
2017. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3/6-os jót nevettem 😁
2017. dec. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pár nap híján 1 éves volt az első mikluáskor. simán megengedtem, hogy egyen a csokiból. Nyilván olyan volt benne, és annyi, ami nekem nem ütötte meg a köszöböt. Kinder csoki, dörmi pl.
2017. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adtam neki belole.
2017. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Enyém 22 hónapos, kapott csokit, és meg is eheti. Tavaly, 10 hónaposan is kapott, igaz, akkor tényleg csak picike figurát és ennyi, akkor evett először csokit :) De idén pl. már bölcsis, és ott is kaptak szaloncukrot, azt is megette.
2017. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!