Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor jön hozzátok a Mikulás?...

Mikor jön hozzátok a Mikulás? Dec.5 este, dec.6 reggel vagy este?

Figyelt kérdés
Ha dec. 6 reggel jön, akkor korábban keltitek a gyereket, hogy még iskolába, óvodába is odaérjetek? vagy nálatok nem sokáig foglalkozik a kapott ajándékkal és simán el tudtok időben indulni?
2017. dec. 3. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
5-én késő délután, hogy legyen idő még játszani. Én gyerekkoromban reggel kaptam, utáltam. MEgnéztem, futás a suliba...
2017. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen 6-án. Ha hétvégére esik, akkor reggel, ha hétköznapra, mint most, akkor este.
2017. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%
Dec. 6 reggel volt nálunk mindig. A testvéreimmel olyan izgatottak voltunk, hogy egymást felkeltettük. Bár én vagyok a legkisebb, lehet direkt keltettek fel, mert én még hittem akkor a mikulásban :D Ha félsz, hogy elkéstek az oviból/suliból, egy negyed-fél órával korábban keltsd fel a gyerekeket, mert azért megy az idő azzal, hogy kipakolnak, megnézik, mit kaptak, játszanak, meg elújságolják a szülőknek, hogy mit kaptak... :)
2017. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hogy legyen. Ha reggel adom oda akkor tuti játszani akar. Így is nehezen megy az oviba.

Este meg az izgatottságtól nem aludna.

2017. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk reggel jön. Idén az lesz az egyik ajándék, hogy nem kell oviba mennie, mert kivettem egy nap szabit.
2017. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Reggel kapja, mert édesség is lesz benne, koràbban keltem, de nem sokkal, mert viheti az oviba is(kisautot kap pluszba)oviban erkezeskor ami a kezében volt, rendszerint a taskamba tesszuk, es ovi utan viszem neki.

Mi szinte soha nem erkezunk ures kezzel az oviba, pl utkozben levelet, makkot is gyüjt..rendszer, hogy oviba erkezve elpakoljuk.


A gyermekemnek pozitiv èlmény az ovi, hetvégente is szamolgatja mikor lesz hetfo :)igyekeztem pozitivan beallitani mindig is, es nem pedig szükséges kinnak, ahonnan menekulni kene.

2017. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

6. reggel, de nincs is ebből gond, mivel mikulásra csak némi édességet és gyümölcsöt kap.

Játékot szülinapra, névnapra, karácsonyra ajándékozunk.

2017. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Azert a lepont mert belemerészelek tenni egy kisautot..?vagy mert reggel kapja, mert nalunk ugy tudja a kicsi, hogy ejszaka hozza a mikulàs..?nincs gond sem belole,mert jatszhat, viheti, 10 percre van az ovi


Vagy csak siman bunkozas ugye, mint rendszerint.egy telapos kerdesbol is csak a harpiàk bujnak elö. Sok a megkeseredett ember szànalom.

2017. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam, hogy nem viszem aznap oviba és akkor reggel kapja meg az ajándékot, de azt sem szeretném h az óvodai Mikulásról lemaradjon, mert az is nagy élmény. Nem tudom melyik lenne jó

Egyébként az én gyerekemnek is hoz kis játékot a Mikulás, nemcsak csokit. Nem én pontoztam le egyik választ sem. Bár én sem értem mi lepontoznivaló van bármelyikben is.

2017. dec. 3. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Este tanulás után, olyan 6 korul.
2017. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!