Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki saját kezüleg készit...

Van, aki saját kezüleg készit karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
én nagyon kétbalkezes vagyok,de pl egy babakonyha jó ötlet lenne.készit valaki még egyáltalán ilyet?
2017. dec. 9. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valaki biztos..

En keszitenek, de az utana jaras es alapanyag dragabb, mintha keszen vennem. Tavaly vaszonkepet festettem, 20 ezret fizettem az akrilfestekert, nagyobb vaszonert, jo ecsetekert. Es annyira jo sem lett, mintha bementem volna az ikeaba venni egy kepet :(

2017. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mi épp matató falat “építünk” az egy évesünknek.

Az előző válaszolót megcáfolom. Lehet hogy készen olcsóbb így, de sok esetben ha tudatosan keresed a jobb árakat akkor simán az is lehet olcsó amit te csinálsz. Ráadásul itt a személyesség a fontos.


A matató fal a táblával és a rávalókkal együtt 3000-4000,- volt. Aztán apa megcsinálja :)


A minap láttam babakonyha DIY videót, nagyon hasznos és egyszerű lépéseket leshetsz el ha rákeresel ezekre! És lehet neked is pofon egyszerű lesz.

2017. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm-ez tényleg jó ötlet
2017. dec. 10. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi tavaly epitettunk favázú, raszabott anyaggal lefedett hazat, kuckot. En viszont az elso melle allok, kb 30 ezer forintra jott ki a vegen, pedog nagykerben vettuk az anyagot, a fak sima deszkak az obibol... es persze azert nem valami stabil es nem valami szep:)

Azert szuper, meg orulok, foleg a gesztusnak (amit persze nem ertekel hiszen nem is tud rola) de nem biztos hogy megerte.

2017. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!