Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereknek, akinek supinalt...

Kisgyereknek, akinek supinalt cipo javasolt bentre csak szandalt lehet adni? Vagy ilyen mamusz-szeruk egeszsgeesek?

Figyelt kérdés
Talpas zokni stb ?
2017. dec. 10. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
(2,5 eves)
2017. dec. 10. 14:38
 2/3 anonim ***** válasza:
A mamuszok egyébként sem jók kisgyereknek. Ha meg szakorvos megmondta, hogy mi kell, akkor mi a kérdés? Ilyen időben bent van legtöbbet, ergo bentre kell neki olyan lábbeli amit az orvos mondott! Nem, nem jó sem a talpas zokni sem társai.
2017. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Supináltban cipő és szandál van, mamusz szerűvel még nem találkoztam, bár a DDStepnek van vászon cipője, benti cipőnek való de az nem supinált csak mégsem egy gagyi kínai talpú. Én ovis benti szandálból szoktam supináltat venni, az utcai cipőjük (amiben elég keveset vannak így télen) sima DDStep. Nálam mindkét gyerekemnek javasolták a supináltat.
2017. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!