Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet jó minőségű és...

Hol lehet jó minőségű és divatos pólót kapni kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Az 1300 ft-os h&m pólók tetszenek, de a minőségük egy nagy nulla.Olyan vékony az anyag, hogy szinte átlátni rajta. A nyaka kb 3mosás után kinyúlt. A formáját elveszti.....
2017. szept. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

C&A, vagy adidas és nike pólót veszek akciósan a hervisben, dechatlonban.

Ha menő mintás kell akkor zara

2017. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nyáron a 4 éves kisfiamnak és a 2 éves kislányomnak a Pepco-ban találtam.nagyon divatos darabokat kifejezetten jó áron. És nem panaszkodom a minőségükre, még mindig szépen állnak Rajtuk a pólók, gatyók, pedig egy használat után mosnom kell, mert vastagon saras, homokos egy-egy nyári játszóterezés után.
2017. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem még nem nyúlt ki egyik hm póló sem se ruha ,sőt pepcos sem C&a sem.
2017. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben vásárolt pólók nekünk nagyon beváltak.
2017. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lidl-ben pizsamát vettem és az nagyon jó minőségű volt. Gondolom a pópók is hasonlóak.
2017. szept. 17. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Minden amit ott vettünk nagyon jò minôségûek és árban is teljesen elfogadhatòk, a színek is ùgy vannak összeállítva, hogy nagyon jòl lehet variálni.

Kislányunk van, 3 éves, de egész pici kora òta veszem neki a Lidl-bôl a ruhákat. Most oviba is leggings-eket, melegítôt, kiskabátot, kisruhákat, egyik szebb mint a másik. De van tavalyròl is sok kis pòló, ami még mindig jò rá. Én állandòan mosok, ezek a pòlòk is ezredszerre vannak mosva, de olyanok mint ùjkorukban.

2017. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy amikor megjelenik az ùjságban, hogy ùj ruhák érkeznek, aznap reggel korán oda kell menni, mert pillanatok alatt elkapkodják. Persze van amibôl marad, de sokszor nem az a méret ami kell...
2017. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!