Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiatok mennyire veszi fel...

A fiatok mennyire veszi fel iskolába a harisnyanadrágot, vagy inkább jégeralsót vesz fel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

A kisebbik fiam simán felveszi nadrág alá a pamutharisnyát, amikor tornaóra van, akkor persze nem. Nagyon fázós.

A nagyobbik fiam, ő középiskolás, már lábfej nélküli „futónadrágot” vagy olyan fekete cicanadrágot hord, amit a lányok is viselnek.

2017. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 8 éves de ha mínuszok vannak, akkor ráadom a harisnyanadrágot. Legalább így nem fázik.
2017. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek nálunk sincsen ebből semmilyen problèma, nem úgy mint a kolegám fiával aki semmit fel nem akar venni. A kisebbik most 7.-es a nagyobbik pegig közèpiskolás, mind a ketten felöltöznek rendesen, nekik mindegy mert fel veszik a cicanadrágot is meg harisnyanadrágot is. De a harisnyát annyival szeretik jobban hogy az lábfejes ès nem kell gyürögetni a zokniba.
2017. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még általános suliba jártam,a hideg téli időkben,a reggeli öltözködésnél mindíg ki volt készítve a harisnyanadrág a többi ruháimmal együtt.És hideg ellen ennek nem volt párja!Olyannyira megszerettem,hogy még most is hordom,ha hűvös van,pedig már 40 éves vagyok! Azt a régi kötött bordázott harisnyanadrágot.
2017. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én is szeretnék csatlakozni a kedves utolsóhoz.

Szinte gyerek korom óta hordok télen harisnyanadrágot, nem mint ha most öreg lennék mert 17éves vagyok.

De én nagyon szeretem a harisnyát, nekem ez a legjobb aláöltöző ilyenkor, főleg a lábfejes amit hordok, de csak a vastag bordázottat szeretem, a többit valahogy nem az igazi.

2017. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha van egy kis esze akkor nem válogat, szerintem mindegy melyiket veszi fel, èn inkább harisnyanadrág párti vagyok, de ebben a mai világban vannak akik cikinek gondolják azt ha egy fiú tèlen harisnyát hord, ès vannak akik fel vennèk, csak mások vègett nem teszik meg.
2017. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!