Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitseg! Mit tegyek? Megy a...

Segitseg! Mit tegyek? Megy a hasa nagyon

Figyelt kérdés

Ugy kezdem hogy orvos, haziorvs, gasztoentrologus latta, tobbszor.

2 hete megy a kislanyom hasa, napi 4-10 folyos szeklete van. Tejet nem kap egy eve, es most 2 hete mar kemenyen dietatik; keksz, husleves, banan. Normafloret, Protexint, Enterolt probaltuk, Smectat kapja. Voltunk szekletmintat adni, minden virusra negativ. Ver nincs a szekletben. Nutritiv panelt penteken fognak csinalni, de nem gondolom h barmi ki fog jonni, hisz nem is kapja azokat, amire vizsgaljak kb, max a szojat. EZEKEN KIVUL TEHETE VALAMIT MEG??? jJo kedvu, nem hany, nem lazas, eszik es iszik rengeteg folyadekot.


2017. dec. 18. 21:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a húslevestől mindig picit megy a hasam, ha sokat eszek belőle hiszen zsíros, zöldségek főttek bele, ez mind székletlágyító, nem éppen hasmenésre való étel.
2017. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok Normafloretol is lehet. Es a husleves nem dietas.
2017. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
41%

Tasectan nevű por nekünk eddig mindig segített hasmenés esetén, gyereknek, felnőttnek egyaránt jó.

Persze ki kéne deríteni az okát. Mennyi idős? lelki oka nem lehet?

2017. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
A csirkemellbol fozott leves miert nem dietas, fott repval es krumplival?
2017. dec. 18. 21:11
 5/37 A kérdező kommentje:
2 eves
2017. dec. 18. 21:12
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

A húsleves kifejezetten hashajtó, főleg, ha másból keveset eszik mellé. Ha csak fáj valakinek a hasa, akkor jó, kímélő étel, ilyen értelemben diétás, de hasmenésnél nem jó.

Én kipróbálnék egy másik hasfogót, bár tudom mostanában nem divat a hasfogó használata. A lányunknak a bizmutos kanalas gyógyszer vált be. Gyógyszertárban keverik, recept nélkül kapható.

2017. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Te húslevest írtál a kérdésedbe, így ne légy felháborodva, a húsleves nem az amit te utólag módosítottál.

A szó igaz értelmében vett húsleves nem diétás menübe való, a te variációd már inkább, de én azt se adnám hasmenésre, inkább csak sima főtt, sós krumplit, főtt répával.

2017. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Mert a huslveves szerinted nem fott hus es fott zoldseg sos leben megfozve?? Az hogy nalatok x husbol csinaljak, attol nalunk meg lehet csirkebol. Mondd mar meg hogy nalatok a milyen levesnek hivjak azt amit en irtam?(repa, csirkenell, krumpli)?????
2017. dec. 18. 21:27
 9/37 A kérdező kommentje:
Mindegy, felesleges ezen vitatkozni. Nagyonb bajom is van, amivel kapcsolatban segitseget kertem. Ha nem tudsz segiteni, akkor majd innen. Akkor irj ha a szerintem huslevesnek nevezett cucc nem jo hasmenes eseten, vagy van mas jobb otleted.
2017. dec. 18. 21:29
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Rizs, husik, rozsos dolgok is kellenek. A húsleves nem diétás,jó hogy megy a hasa a levestől. Nincs benne tápláló
2017. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!