Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van most valamilyen hasmenős...

Van most valamilyen hasmenős járvány? Ti is kiborultok ha megy a gyerek hasa? Egyszerűen nem bírok nyugodt maradni ilyen esetben :/

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de a bili igen.
2014. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem mindig van... azonkívül lehet gyomorrontása is.

nem szoktam kiborulni, sokat adok neki inni, ha nem vírus akkor kap gyógyszert és mosom a fenekét...

2014. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Irigylem a nyugodtságod második!


Úgy néz ki hogy a felköhögött és lenyelt nyálka jön ki.


Volt már rotás csecsemőm, hetekig szenvedtünk... innen a nagyfokú aggodalom.

2014. dec. 13. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:

nem

nincs értelme

sok folyadék pici cukorral és fiziológiás sóval

és hagyom tisztulni


ha éhes akkor pici keksz vagy főt burgonya

2014. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A hányást jóval nehezebben viselem. Tavaly volt részünk egy alapos calici-vírusban is, 2 gyerek volt egyszerre beteg. Közben a férjem és én is elkaptuk, karácsony előtt...


Nincs választás, ilyenkor tenni kell a dolgunkat, kitartást:)

2014. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, a hányás tényleg rosszabb általában :(
2014. dec. 13. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Most ment at rajtunk egy hasmenos hanyos virus. Eloszor a fiunk hanyt majd en majd a ferjem. Nekik hasmenesuk is volt. 15 hos fiunknal tobb mint egy hetig tartott majdnem csak anyatejen elt mindeddig. Tegnap vegre evett es nem volt hasmenese hanem rendes szeklete. Nem borultam ki de nem volt konnyu.
2014. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor gyomoridegem van rendesen,mivel kerültünk már hasmenéses dologgal kórházba.
2014. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tavasszal tört ki a hányás-hasmenés.

8hetes terhes voltam.

Szegény kislányom kétségbeesett a attól, hogy kidobta a taccsot a szoba közepére és én ezt látva a felmosóvödröt tiszteltem meg.

Számomra a hányás a mumus.

Ha csak meghallom már pocsékul vagyok.

Ettől eleg szaranyának érzem magam.

Ha megmarad benne a víz akkor már nyert ügyed van! Nálunk a natúr sózott pirítós vált be,rrengeteg teával.

A fenekét mosd gyakran, esetleg egy kis sudocremmel kend be.

És egy jó pont a hasmenésnek: ez azt jelenti, hogy ami gondot okoz bent, az gyorsan kitisztul.

2014. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 15. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!