Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ido alatt talaltatok...

Mennyi ido alatt talaltatok meg a tokeletes bentlakasos dadust?

Figyelt kérdés
Meg csak 3. Honapban vagyok de mar el kene kezdeni keresni?

2018. jan. 1. 01:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Itt erre nem fogsz választ kapni, ahogy előttem is irják. Ha meg ennyire összeegyeztethetetlen a baba az életetekkel, akkor minek vállaltátok? Egy gyerek lemondással jár. Senki ne akarja nekem bemesélni hogy pár hónapra is annyira nélkülözhetetlen és nem tud otthon maradni egy újszülöttel. Akkor hogy terveztétek a gyereket? Egyből úgy hogy majd valaki más megoldja helyettetek és lepasszoljátok? Vegyetek fel valakit inkább a cégetekbe, egy segitot.

Nyilván a pénz miatt mindenki inkább dolgozna a kezdetektől fogva, de itt Mo-on mindenki úgy vállal gyereket, hogy belekalkulálja hogy nem a gyerek első 3 évében fogja halálra keresni magát.

2018. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk azt azért nem írta a kérdező, hogy a szülőszobáról egyből dolgozni megy, szóval én optimistán abból indulok ki, hogy azért pár hetet, egy-két hónapot csak eltölt otthon a babával. De azt tényleg nem érte, miért itt akar informálódni, amikor itt aztán tényleg senkinek nem lehet infója arról, hogy ott, ahol ő él, mennyi idő dadát találni, pláne úgy, hogy még az ország nevét sem árulta el :D
2018. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon élő honfitársaink nem tudják hogy milyen jó dolgunk is van itthon hogy van lehetőség maradni a gyermekeinkkel évekig, sajnos Európában és azontúl nincs ilyen jó helyzetük a szülőknek. Lehetőségük van otthon maradni fizetés, támogatás nélkül vagy dadust felfogadni ha nem szeretnék otthagyni a munkájukat.

Szerintem ismerősöktől kérj ajánlásokat, azok bébiszitterei ismerőseitől, ezzel foglalkozó irodából. Érdemes még itthonról "szerződtetni" egy fiatal lányt, fiatal nyugdíjas "nagymamát". Mindennek van kockázata, lehet hogy egy hét után nem válik be és kereshetsz mást rövid idő alatt. Nagyon fontos a személyes elbeszélgetés, jó ha lehetőséged van meglesni hogy bánik gyerekkel (kedvesen, szeretettel vagy csak a fizetésért)..., hajlandó-e házimunkát végezni...

2018. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az ország Belgium, és a szülési szabadság 6 hét. Remélem nem császároznak, mert nem tudom, hogy elmúlik-e a fájdalom ennyi idő múlva.

Ez "az elviszem magammal a melóba" csak úgy megoldható, hogy épp annál lesz a gyerkőc, aki irodázik/otthon van apa-anya. Abban az esetben ha mind ketten tárgyalunk vagy ide-oda rohangálunk pedig kell egy sitter vagy dadus.

Igen, először az volt a terv, hogy marad a takarítónő, és lesz külön sitter, de felesleges 2 embernek fizetni, elég lenne ha van egy dadus aki takarít/mos is, a gyerkőscre meg elég vigyázni ha épp nem tudjuk elvinni magunkkal.


Nem tudom mit ugrotok nekem, az összes barátnőmnek van sittere itt, de ők megoldották otthoni barátságból/innenonnan. Én viszont nem tudom, nekem se a férjemnek nincs senkije, hivatásos személyt szeretnék és szerződtetni is, nem csak feketén "eltartani". Azért kérdeztem, mert remélem otthon volt valaki hasonló helyzetben, és mondjuk van tapasztalata. Mint mondom az én pár barátnőm jöttment embereket fogadott be otthon gyerekcsősznek.

2018. jan. 4. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!