Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú hajú kislányodnak...

Hosszú hajú kislányodnak milyen frizurát csinálsz oviba?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelné amihez nem kell ezer csat, de ne is az a szokványos egyszerű copf.
2018. jan. 21. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomnak göndör haja van.de vagy 2 copfba befonom vagy balerina kontyot csinalok vagy csak simán hajpánt.néha még mikor kérni szokta csak egy kis csattal elcsatolom oldalra a kis hajakat amik a szemébe lógnának.
2018. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem anyuék mindig parkettába fonták.
2018. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy copf vagy kettő, esetleg befonva.

Gyakran óvónêninek is meg kell csinálni a kicsik haját, ha szétjön. Ilyenkor nem fognak bűvészkedni csatokkal meg gumikkal.

2018. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egy lófarok, vagy 1 fonás, vagy 2 copf, vagy 2 oldalra fonás.

Néha áthurkolt copfot készítek, vagy a 2 oldali fonást még egy harmadikkal középen összefogom.

Valamint 1-2 csat és kész.


Nem szoktam ettől bonyolultabb frizurát készíteni neki, mert azzal csak az óvónők dolgát nehezítem meg, így is van kb. 15 kislány a csoportban.

2018. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint a 4. válaszoló.
2018. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Copfozni szoktam, fonni, konytyot készítek neki. Attól függ mennyire van türelne
2018. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Copf,parketta fonás egyben ,vagy parketta kettőben, nagy sima kettőben fonom, copf és azt halszálkafonásban.
2018. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lófarok, különböző fonások (rengeteg van a neten, lehet kísérletezni, ha hagyja a kislányod), lófarok+fonás, kontyok, hajpánttal vagy csak csattal eltűzve.
2018. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha sietünk, akkor sima copf, a babahajakat meg 1-1 csattal eltűzöm. Másik opció a "zuhanyzóskonty", amikor csak úgy többször átgumizom a kontyot, semmi szabályosság, tehát nem olyan szoros meg tömör, mint egy balerinakonty.


Ha van időnk reggel a hajával mókolni, akkor olyan copf, ami több gumival van készítve, a feje tetején kezdem, és egyre nagyobb adag hajakat veszek hozzá, így gumizom be. Kicsit meglazítom a végén, a lányom szerint ez "hercegnős'. Vagy két copf befonva, esetleg két copf magasra fogva, és kis csigákba összetekerve.


Ezeknél jobban nem szoktam cifrázni, inkább hétvégén szoktunk fodrászkodni, amikor nincs rohanás.

2018. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Nekünk nem sűrűn van időnk fonásokra, meg úgyis szanaszét jön neki a játékban. De azért kipróbálok párat.
2018. jan. 22. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!