Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert nem mutatja ki a szerete...

Miert nem mutatja ki a szeretetet az 1.5 evesem?

Figyelt kérdés

Mas gyerekek puszit adnak, olelik az anyjukat, az enyem semmi ilyet nem csinal!

Amugy mosolygos, energikus gyerek. Mindig csinal valamit. Mindig 3 dolog van a kezeben, szaladgal, maszik mindenre, egy perc nyugta sincs. Mintha "nem lenne turelme" lelassulni es odajonni egy puszira...ha felveszem, mar kapalozik hogy tegyem le...masnal is van ilyen? Semmi jelet nem mutatja h szeretne :( pedig szerintem az utobbi 1.5 evben mindent megtettem h szep gyerekkora legyen..ugy el vagyok keseredve:(


2018. jan. 21. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Szia, az én lányom is ilyen volt. Egy ismerős azt mondta, ez azért lehet mert az olyan természetes neki hogy anya van.

Igaza lett. Mióta oviba jár, én is kapok puszit kérés nélkül, megölel csak úgy és mondja hogy szeret, örül nekem, többször hozzámbújik.

2018. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Az én 2 évesem is ilyen. Valószínű amit a 3-as válaszoló ír. Anya úgyis van és kész. De ha pár órára másra bízom, főleg ha nem apára, utána rögtön van kedve az ölemben üldögélni. (Elég ritkán megyek el egyébként főleg több órára, legtöbbször csak max 1 órára ha venni kell valamit.)
2018. jan. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj,nalunk lassan 2 eves lesz a pici es o sem az a pusziszkodos,olelkezos fajta.

Apjat,mamait,papait sem puszilgatja.es ot sem lehet nagyon kezben,olben tartani simogatni ilyenek.

Ettol meg szeret,ne hulyeskedj,hogy ne szeretne 😉

2018. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ilyen a természete.


Az én gyerekem hamarabb adott puszit, mint integetett, 3 évesen is bújós. Persze akkor jobban, ha más vigyáz rá kicsit, de alapbóp is odajön, hogy úgyszeretlek, és megölel.


Én is mindig ilyen voltam vele.


Nagynéném is mindig ilyen volt az uncsitesómmal, ő meg sosem akart még felnőttként sem ilyen szeretetnyilvánítást, mások felé sem, és az anyja felé sem.


Szóval szerintem nem csak bánásmódfüggő, hanem személyiségfüggő is.


Ha te eleget puszilgatod és ölelgeted, mindent megtettél azért, hogy ő is tegye. Ha nem teszi, egyszerűen ilyen természetű.

Stresszhelyzet persze majd kihozza belőle a szeretetet(pl ha másra hagyod), onnan tudhatod, hogy valóban fontos vagy neki.

2018. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem az a fajta. Van ilyen gyerek, attól még te vagy neki a világ közepe. A felnőttek sem egyformák. Nem csak úgy lehet szeretni, hogy öleléssel fejezi ki. Elhiszem, hogy ez nem jó neked, de ezzel nem tudsz mit tenni.

(A pszichopatát és a másikat aki szerint nem szeret, jelentettem. Idi*ták!)

2018. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ér rá" puszit adni. Majd jön a szeparációs szorongás, és pisini se tudsz menni egyedül. :)

Minden gyerek úgy van vele, hogy a világ legtermészetesebb dolga, hogy anya ott van mellette 0-24-ben, mintha ti ketten kicsit egyek lennétek. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem hogy bízik benned. :)

2018. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.

Azota olvastam a temaban,sokan tesznek fel hasonlo kerdest. Talan majd idovel megvaltozik..mar nagyon varom h tudjunk beszelgetni es elmondhassam neki szoban is h szeretem.

2018. jan. 22. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én fiamat írtad volna le. Én állandóan sírtam ez miatt, ráadásul anyukámat meg imádta, én le sem voltam sz.rva... Aztán valamikor 2-2.5 évesen rájött, hogy én is létezem, azóta imád és én vagyok a kedvence. :)
2018. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiam teljesen ugyanilyen volt ennyi idősen. Már 9 éves, teljesen megváltozott. Ma a buszon is jó hangosan kijelentette, hogy szeret és megölelt.
2018. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eddig a kisfiam sem adott, sőt megharapott vagy kimart. Egy ideje én vagyok a minden. Megölel, puszit rendesen nem tud adni csak benyálaz :), de mást nem tűr. Senki nem veheti fel, nem ölelhetik meg, a mamákat lepofozza ha megpuszilják. Ne aggódj, biztos szeret. Volt, hogy én is sírtam, hogy nem szeret, pedig mindent megteszek érte, de hidd el a szeretet kölcsönös. Tudja, hogy te mindig ott vagy neki.
2018. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!