Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha nem nyújtok neki semmit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nyújtok neki semmit igazából, de velem van és megtesz értem olyan dolgokat amiket tudom, hogy más nem tenne meg értem, akkor szeret, csak nem úgy mutatja ki a szeretetét ahogy én?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel alig vagyunk együtt pár hónapja, még nincs jogosítványom, neki van autója is, és úgy döntött minden nap bejön értem munkába, hogy ne kelljen haza buszoznom (egy héten 3szor este végzek) mikor ismerkedtünk már akkor bejárt értem. Nem hiszem azt, hogy sok ember megtenné ezt ennyi idő után önként.

Az a kérdésem, hogy úgy érzem vagy még nem szeret igazán csak fontos vagyok neki, vagy nem tudom, de minek tenne meg értem ilyen dolgokat, és mért lenne velem ha én semmit nem nyújtanék igazából neki csak szeretem, ha ő nem szeretne?

Vagy lehet ő így tettekben tudja inkább kifejezni a szeretetét? Egyébként nehezen nyílik meg mikor az érzéseiről van szó.

Tulajdonképpen mindig ölelget, puszilgat, csókolgat még is valahogy azt érzem vagy még nem szeretett meg ennyi idő alatt 100%osan ami nem tudom mennyire normális? Vagy pedig máshogy fejezzük ki az érzéseinket.?

De mégsem értem ha nem szeretne minek tenne meg értem bármit is és mért lenne velem ha semmi haszna nincs belőle?



2017. dec. 19. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeret! Mit problémázol?!
2017. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
jajj már tényleg ez a tipikus női agyalás.
2017. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!