Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennél vagy elmentél tengerp...

Elmennél vagy elmentél tengerpartra nyaralni kisgyerekkel? Másfél-2 év kozotti gyerekre gondolok és repulovel.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én simán mennék már 2 évessel,nálunk a kisebbik még 1 éves,így idén még nem megyünk... :(

De azért attól is függ,hogy milyen hosszú az út!?

2010. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Spanyolba mennénk augusztus végén,akkor lenne 23 hónapos a kicsi,de még nem beszél és elég rossz alvó,ezért félek az utazástól.
2010. jún. 7. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk 1,5 éves volt a nagyobbik amikor először elmentünk vele nyaralni,igaz csak belföldön,de én is az alvástól féltem a legjobban... :) De semmi gond nem volt vele,annyira lefárasztotta magát napközben,hogy aludt szépen mint egy kisangyal... :)
2010. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Repülővel simán! Jó utat, hú de jó nektek!!!
2010. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan Gran Canarián voltunk vele,tavaly nyáron-akkor volt 15 hónapos-Egyiptomban.Mindkét utat,és az ott tartózkodást is nagyon jól viselte.Most 2 éves,és megint Egyiptomba készülünk.Biztos vagyok benne,hogy megint minden simán megy majd.
2010. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja ,és az én kicsim se beszél,de igazából nem is látok összefüggést.
2010. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Osszefuggés a beszéddel-pl.ha elrontja a gyomrát és fáj neki,nem tudja megmondani,vagy pl.ha szomjas,éhes,nem tud szólni.Ilyenekre gondoltam.Ok,hogy mindent meg lehet oldani,de azért egyszerubb lenne,ha már beszélne.
2010. jún. 7. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj,értem!De gondolom Te érted,hogy mit akar!Mert attól,hogy pl.az én 2 évesem nem beszél(valami furi nyelven hablatyol)én értem,ha enni,inni kér,bekakilt(persze nem szobatiszta),fáj valamije(oda mutat)stb.Szerintem ne aggódj!Én Egyiptomban sem tartottam attól,hogy bármi baja lesz(nem is lett).Előtte beszéltem a dokijával,elmondta miket vigyek(lázcsillapító,szemcsepp,Fenistil csepp és krém,Cataflam csepp,orrcsepp,köptető,illetve száraz köhögésre valami szirup).Ha valami spéci ottani nyavaját szedne össze(pl.Egyiptomban hasmenést)akkor úgyis dokihoz viszi ott az ember,ráadásul az itteni szerek arra mit sem érnek.
2010. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma már olyan nagy áldozat az anyukáktól, hogy míg kicsi a gyerek, addig ne vigyék idegen országba, idegen ételekkel etetni, hosszabb utazásnak kitenni???
2010. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édes Istenem,miért fáj ez Neked,kedves utolsó?És aki külföldön él,de hazajön mondjuk a nagyszülőkhöz,rokonokhoz,pl.Amerikából,vagy Ausztráliából?Az ne jöjjön,csak ha a gyerek már iskolás?!Ne viccelj már!Amelyik baba kiegyensúlyozott,meg sem érzi,hogy valami másként van...legalább is 1-2 nap alatt alkalmazkodik!
2010. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!