Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legohoz hasonló kocka márkát...

Legohoz hasonló kocka márkát tudnátok mondani? Ami olcsóbb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendelj Kínából. A Lepin sokkal olcsóbb, és annyira hű mása, hogy össze is lehet építeni őket. Mi eddig csak egy nagyobb dobozos rendőrséget vettünk, de fogunk még. Össze van borítva a legóval, tényleg rá sem jössz, hogy melyik-melyik, ha nem tudod.
2018. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan a kamu Legokkal. Azért olcsóbb mert olcsóbb az alapanyag is és nincs úgy szűrve rendesen, hogy mennyire maradnak benne mérgező anyagok.

Főleg a kínai gyárakban...

Rágcsálja a gyerek és máris ki oldja a kockákból... :(

Persze más kérdés a mennyiség, de na.

2018. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legohoz hasonlo nincs nagyon playmobil még hasonlo meg wader .lehet használtan is legot venni vagy kg ra is .
2018. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kettes! Ne gondold, hogy a Lego alapanyaga marha drága, "csak" fel van nyomva az ára, mert nincs konkurencia, és az emberek arany áron is megveszik. A Lepin nem titkoltan tönkre akarja tenni, azért is adja olcsón. Nem mondom neked, hogy a kínaiért kezeskedem, kicsi gyereknek én sem adnám oda, biztos ami biztos. De a nagyobb már nem rágja, és lehet venni hozzá szétszedőt 100-200 ft-ért, és akkor meg lehet tanítani, hogy véletlenül se a fogával szedje szét.


Szívem szerint én is a Lego-t venném meg, de a pénztárcánk nem bírja, hogy a 18 ezer forintos dobozban épphogy 3 kisautó van. Ha a Kérdező is hasonlóképpen van vele, ez egy jó alternatíva lehet.


A többi koppintást én sem ajánlom, ez az, amit láttam, tapintottam, használjuk, azért mertem írni.

2018. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lepint már vásároltam tényleg jók

5 éves fiúnak keresek, star wars rajongó de olyan drágák a legok

2018. febr. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!