Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves hosszú hajú kislánynál...

4 éves hosszú hajú kislánynál a koszmót hogyan lehet gyorsan eltüntetni?

Figyelt kérdés
Babe sampon nem ér semmit
2018. márc. 4. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Olajjal bedorzsolod a fejboret jo alaposan, 1-2 orara sapka ra, majd utana alapos hajmosas. Nalunk ez mukodik. Mi olivaolajjal csinaljuk, mert az van itthon :)
2018. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Seborin sampon. Dm-ben vettem. Felnőtt sampon, tehát csípi a szemet, de leviszi a koszmót, mint a sicc.
2018. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Olaj valóban, mi babaolajat használtunk, jó erősen bemasszírozod, rajtahagyod, majd utána mindig leválasztasz egy kis részt, és jól átsikálod a babafésűvel, vagy egy szétrágott fogkefével a fejbőrt. Így végighaladsz az egészen, majd utána jöhet a hajmosás. Nekem rövid körmeim vannak, hajmosásnál kicsit durvábban, a körmömmel is dörzsölöm a fejbőrt és mellé felnőtt headnshoulderst használok ilyenkor. A sima! mentolos a legjobb.


Majd jó alaposan folyóvízzel kiöblíteni, miközben sűrűfogú fésűvel fésülöd.


2havonta egyszer levisz mindent, utána szárítani és rázogatni kell közben a hajat, mert nehezen jönnek ki a hajból az apró elhalt bőrdarabkák.

2018. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
napraforgó olaj nem jó? olívaolajam és babaolajam nincs most itthon
2018. márc. 4. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétszer volt koszmó a lányom fején, egyszer kb. 1 hónaposan, meg egyszer 2,5 évesen. Mindkétszer annyi volt, hogy vastagon babaolajjal bekentem, fél órát úgy hagytam, majd jó alaposan megmostam kétszer samponnal. Eltűnt, nem is jött vissza.
2018. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!