Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereknek milyen...

2 év körüli gyereknek milyen járműt érdemes venni? Vagy elég a kismotor?

Figyelt kérdés

Most kismotorja van, most kezdte el csak 1-2 hónapja használni,előtte bébitaxizott, de minden kis repedésbe elakad az utcán, akkor át kell tolnom, elég szar a járda nálunk mindenhol, ez felbosszantja így továbbiakba cipelhetem a kismotort.

Futóbiciklihez gondolom kicsi még, ő nem az az ügyességi, a fára mászok típusú gyerek, szereti a biztonságosabb dolgokat.

Van triciklije is amit pedált még nem tud hajtani nyilván, de tolni se tudom mert a lába súrolja a talajt, felrakni nem kényelmes.

Babakocsiba nem marad már meg, nem szereti.

Kérdésem az hogy létezik olyan jármű ami stabilabb mint egy kismotor? Vagy kismotor ami stabil? Nagy kerekűt nézzek ,vagy 4 kerekűt inkább?


2018. márc. 7. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Minek jármű? Van 2 lába, nem?

Ha pedig időre mentek, siettek vagy csak messze, akkor "szeresse" csak a babakocsit.

2018. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minek,minek..

Miért te nem motoroztál gyerekként?

Nem sietünk mi sehova, itthon vagyok vele, játszótérre tök 8 mennyi idő alatt érünk oda, és ekkora gyereknek unalmas fél órát sétálni ami az ő tempójába a játszótér.

Nem fogom beletuszkolni babakocsiba, nem ez volt a kérdés.

2018. márc. 7. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az én 2 évesem most kezdett iszonyatos sebességgel motorozni, én is a futóbringára gondoltam, de kipróbáltuk többször, és nehéz még neki, így marad a motor, egyre ügyesebb, 5-ös méretűt használunk.
2018. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%
Szerintem a futóbicikli jó. Én kis fiam a 2. szülinapjára kapott egyet. 1-2nap alatt teljesen belejött. Nagyon jó dolog. Egyensúlyérzéket is fejleszti.
2018. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én se tudom elképzelni még rajta, és utolsó raksz rá sisakot is, eltűri?

Vagy mennyire balesetveszélyes motorral szemben egy futóbicikli?


U.i:

[link]

az ilyen széles kerekű motorokról nincs valakinek tapasztalata?

Nem veszi be jobban a járdahibákat? Megérik az árukat szembe a 3-4 ezres kismotorokkal?

2018. márc. 7. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

Futóbicikli, roller (Decathlonos B1 Oxelo 3 kerekű)


A kismotor a legbalesetveszèlyesebb, kèrdezz meg egy fogorvost.

2018. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem nem motoroztam, fiamnak van, de nem érdekli és vigyorogva sétált másfél órát is ennyi idősen. Csak akkor unalmas a séta, ha unalmas a társaság
2018. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ahhj utolsó, még jó hogy ilyen géniusz fiad van, mint az anyja.

Repesek a boldogságtól hogy ilyen tökéletesek vagytok.

2018. márc. 7. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Fiamnak ilyenje van, 18 hónapos és igazi sofőr lett


[link]


Van kismotorja, traktorja, futóbringa is (örökölte az uncsitesótól) minegyikkel közlekedik de a fenti a kedvenc Olyan vastag kerekű mocija volt de nem.tudta hajtani, lecseréltük

2018. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Nekem hamarabb motorozott mint jart a fiam, igy mi nagyon hamar, mar masfel eves koraban valtottunk egy kisebb fajta futobiciklire. Mi azzal megyunk mindenhova, imadja es sokkal ugyesebben katyuzik vele mint a motorral tette.

Babakocsit is masfel ev korul hagytuk el.


De ez nagyon gyerek fuggo! Az utcankban van mindjart negy eves, o meg mindig igenyli babakocsit! Mellette meg futobiciklizik

2018. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!