Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónaposnak mekkora kismotor...

22 hónaposnak mekkora kismotort érdemes venni? Mire kell figyelni a vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Babytaxink van, de szerintem illő lenne már egy kismotor tavasszal. De látom van több méret. Ok rá kell ültetni, de honnan tudom melyik a jó méret? Úgy gondolom érjen teletalppal a lába a földre.

Szóval ti hogy vásároljátok?



2014. febr. 16. 14:51
 1/10 A kérdező kommentje:

ja a lábbal hajthatósra gondolok

pl

[link]

2014. febr. 16. 14:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Akkorát, hogy nyújtott lábbal leérjen az egész talpa a talajra.
2014. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Van ettől nagyobb méret is, pl ez:

[link]


De ezt6 is hamar kinövi majd. MAx még jövőre jó lesz. Én a t4e általad belinket kismocit másfél évesnek vettem, 2,5 évesen pedig kisbicót kapott.

2014. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én 2 évesnek már nem vennék kismotort, inkább futóbiciklit.

enyém legalábbis 2 éves koráig motorozott, utána rolizott és futózott, illetve 2 éves kora körül jött rá, hogy a triciklit hogy kell hajtani :)

2014. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt akartam irni mint az utolso....èn már nem vennèk motort....az egy èvesem motorozik.
2014. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát itt nálunk sok nagyobb gyereket látok száguldani a motorral.


tudom több méret van :) amit beraktam képet szerintem is lehet már kicsi lesz.

a bébytaxit nem nagyon akarta hajtani ezért nem vettem idáig motort hátha azt sem, csak látom a többi gyereket és tényleg ügyesen motoroznak ezért gondoltam az lehet jobban menne.

2014. febr. 16. 16:44
 7/10 A kérdező kommentje:
nem zavar, ha nem sokáig fogja használni, de talán ezzel jobban ráérez, mint a futóbiciklivel, mert az két kerekű, nehezebb azzal menni szerintem. és a babytaxival sem nagyon hajtja magát, inkább tolja :)
2014. febr. 16. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk annál nagyobb van, amit linkeltél, 1,5 évesen kapta a fiam. 2+negyed volt, amikor futóbiciklire váltottunk. Én vennék motort, mindenképp nagyobbat, majd megtanulja magát rendesen hajtani. De olyat vennék, aminek nem fordult körbe teljesen a kormánya. Amit linkben szerepel, annak igen. Nagyobbat lehet vele esni.
2014. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ok,legalább tudom mire figyljek, szóval a kormány, jó majd nézem. Igazad van, úgy valóban esősebb a játék :)
2014. febr. 16. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is futóbicót vettem már a kétévesemnek
2014. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!