Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nacit rá, vagy csupaszon?

Nacit rá, vagy csupaszon?

Figyelt kérdés
Akik már túl vannak a szobatisztaság szoktatásával,azoktól kérdezném,hogy ilyenkor nyáron,dög melegben,adjak rá rövidnadrágot vagy hagyjam simán a kis popóját fedetlenül?
2010. jún. 10. 09:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert hát ugye ha csupaszon marad akkor nem kell kínlódni a rövid gatya gyors lehúzásával.
2010. jún. 10. 09:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kislány vagy kisfiú?

Fontos, hogy a testnyílásokba nem menjen be semmi, mert gyulladást okozhat. Ilyen például a homok a punciban.

Az én védőnőm külön szólt emiatt.

Amúgygy laza kisnadrágot nem olyan nehéz le-fel húzni. legalább gyakorolja :-D

2010. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csupaszkodás volt/van!

3 gyerekes

2010. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú,de valahogy így nyáron én inkább a meztelenkedésre szavazok :D
2010. jún. 10. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is most alakult ki a szobatisztaság. Én ha megyünk valahova mindig adok rá kisgatyit és rövidgatyót. Ha itthon vagyunk bent csak a kisgatya van rajta. Ha kint vagyunk az sincs, de csak azért mert ki- beugrál a kismedencébe és csurom vizes lenne.
2010. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

ezért kérdeztem, hogy kisfiú vagy kislány.

Nekem az első lányomnak lett hüvelygyulladása, mert valami irritálta neki, azóta csak bugyiban lehet kint játszani.

Kisfiúkhoz nem értek, 3 lányom van :-D

2010. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiú lehet csupaszon. De tényleg, ha kislány lenne, könnyen belemenne mindenféle kosz a puncijába és nagyon csúnya fertőzéseket tud okozni.
2010. jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!