Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vashiányos gyerekek anyukái...

Vashiányos gyerekek anyukái segítségét kérném, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Lánykám szerintem vashiányos, de nem merem dokihoz vinni, mert cikinek tartom, ha hazaküldenek, mert képzelődöm. A lényeg, hogy fáradékony, sokat alszik, rengeteg folyadékot iszik, étvágytalan(abb) és nem túl jókedvű, a rossz alvásról nem is bezsélve. Én fogzásra gyanakodtam mostanáig, mert jön nek a rágófogak.
2010. jún. 10. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
szerintem nyugodtan vidd el orvoshoz, teljesen jogos az aggodalmad. ez alapján nem túl egyértelmű...
2010. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napszúrást is kaphatott ezek alapján. A vashiány is okoz ilyesmi tüneteket, de rossz alvást, étvágytalanságot nem. Nekem van kiskorom óta, nem a gyerekemnek. Vidd el orvoshoz, ha nyugtalan vagy.
2010. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
A dokik örülnek neki ha egy anya jól ismeri a gyerekét és feltűnik neki hogy valami nem ok!A ciki az ha valaki nem figyel a jelekre még ha aprók is csak mikor már nagy baj van esik le.Vidd dokihoz ha vashiányos lenne ír fel neki Maltofert ,de ezek a tünetek másra is utalhatnak és megnyugszol!
2010. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is vashiányosak. Én amikor megemlítettem a dokinak, hogy nem- e lehet hogy vashiányosak, akkor egyből írt beutalót vérvételre. Na a vasuk a béka feneke alatt volt. Nyugodtan mond a dokinak el a panaszokat, nem hiszem hogy elküld.
2010. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!