Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ilyen papucsot...

Szerintetek ilyen papucsot lehet venni 3-4 évesnek? Kényelmes nyáron az udvarra, kertbe, homokozóba?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 23. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, fiamnak 4 évesen ilyen volt az udvari papucsa.

Azért szerettem, mert papucsként is jó, meg akár "szandálként" (a pántját hátrafordítva), ha futkosni akart. És azért védte a lábujjait.

2018. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2éves kora óta a gyerekem tavasztól őszig ilyenben jár. A homokozóban, homokban úgyis leveszi, ott mezítlábaskodik.

Nagyon szeretem, mert egyszerűen lehet takarítani, játszótérről hazaérve papucsostól megy a kádba. De van ismerősöm, aki heti 1x az egész családét a mosogatógépben mossa át.

(ez mostani ajánlat? nem is láttam. nekünk is kellene belőle 2 pár)

2018. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Csak uszodába van rajta. Kertben mezitláb van. Utcára meg nem is normális dolog papucsban járni és egészségtelen is.
2018. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartja rendesen a labat! En ilyesmiben tortem el az orromat gyerek koromban. Megbicsaklott benne a labam es orral estem a lepcso szelere. Nalam ez abszolut tiltolistas. Maximum sik terepen, talan vizpartra, homokozoba tudom elkepzelni.
2018. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi Crocsot használunk a gyerekeknek nyáron (gondolom ez is ugyanazt tudja), mikor pancsolós az idő, imádják, praktikus és nagyon jól mennek benne, én mosógépben mosom. Van persze "normális" bőr szandáljuk is, de ezt általában jobban szeretik.
2018. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tavaly a strandolós pacsker volt ilyen típusú, de a lányom annyira szereti, hogy azóta is ezt hordja benti papucsnak (hideg a járólap a lakásban). Szerintem kertbe, homokozóba teljesen jó.


Nekünk volt egyébként Crocs és sima Tescos is, én nem igazán láttam/éreztem különbséget a kettő között. (leszámítva az árat..)

2018. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 4es, balesetveszélyes. Szaladgáláshoz semmiképp, esetleg homokozóban való játékhoz tudom elkèpzelni.
2018. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 eves kora ota alap darab nyarra. Kertbe homokozoba, strandra mindenkepp.

Utcara azert nem adom ra, de imadja. Tavasszal autimatikusan vesszuk 3. éve.

2018. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!