Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a gyermek cipője kényelmes és jó is?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, de néha én is csak napok után jövök rá, hogy az adott cipő nem túl kényelmes... ezt gyermeketeknel hogy kuszobolitek ki? Milyen márka a jó, hogyan néz ki belülről a jó cipő?
2016. márc. 21. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a fontos hogy tartsa rendesen a bokajat, a 20 honaposom 1,5 orakat gyalogol ebbol tudom hogy kenyelmes neki. szerintem ezt masbol nem lehet tudni...ha 30 percet nem birna gyalogolni gyaintanam hogy nem jo a cipoje...piros foltok esetleg vannak e a laban abbol is latszik hogy nyomja e.

meg ha esetleg mar beszel.valamennyit tanithatod neki a "bibi" a "faj" jelenteset hogy minel.elobb jelezni tudjon..a 20 honaposom a minap azt mondja "nem műkőgyik a jábam"..leneztem hat kacsa labat huztam neki:)))) édes volt

2016. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig ugynazt a márkát veszem. De jártam már úgy én is, hogy szezonváltáskor elég lett volna egy fél számmal nagyobb cipő is, mert nem nőtt a lába egy egész méretet.
2016. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!