Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 25 hónapos kisfiamnak ma...

25 hónapos kisfiamnak ma felrántották a fitymáját és szenved! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bújós, egész nap sír, terpeszben jár, nem pisil, ma reggel pisilt utoljára!!!!!amikor még nem volt felrántva.Nagyon bújik hozzám, előveszi a cicimet, szopizik, viszont így sem pisil, szóval nem értem, hogy fér bele még innivaló.Enni sem eszik.Beleültettem meleg vízbe, bekentem, lekamilláztam a kukacot, folyattam a vizet, én is pisiltem előtte, de hiába.Mit tegyek, hogy végre pisiljen?kb reggel 6 óta nem pisilt és csak szorongatja egész nap a fütyköst. és ciciztessem nyugodtan, azért mert nem pisilt?

2018. márc. 23. 15:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és még valami:amikor folyattam a vizet, csak még jobban elkezdett sírni, és látszott szegényen,hogy minden erejével visszatartja a pisit.
2018. márc. 23. 16:02
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Meleg vízben, miközben csorog a víz, jó fél óra alatt pisilni fog.


Esetleg egy kis kamilla mehet a fürdővízbe.


Meg fog oldódni, csak várni kell.

2018. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogja bírni már sokáig visszatartani.Langyos folyó víz alá teszed és előbb -utóbb pisilni fog. Rá fog jönni, hogy úgy nem fáj neki annyira.Holnapra meg valószínűleg el is felejti.
2018. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Én felhívnám az ügyeletett mert ebből lehet fertőzés is,ráadásul a fityma le is tapadhat.

Sok kitartást

2018. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Mi az h felrantottak, kik? Vidd orvoshoz...
2018. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Miert engedted...bőven raert volna még. Tesómnak háromszor csinaltak meg még a régi időkben mert mindig vissza tapadt..ha minden nap meg van mosva feljon szep lassan magától is..kisfiamnak is le van részlegesen tapadva. Eltornem a kezet annak aki hozzá nyúl
2018. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Megoldódott a probléma?

Nekünk is volt egyszer ilyen, csak más okból. 10 órán keresztül nem pisilt. Csak akkor engedte el magát, amikor biztonságban érezte magát. Szerintem beszélj vele, nyugtasd meg, hogy nem lesz semmi baj. Megpróbálhatod bilin is, és fogd közben a kezét. Meg bármi nyugtató, ami eszedbe jut.

Mellesleg szerintem sem szabadott volna hagyni, hogy feltépjék. Kicsi még, magától is megoldódott volna.

2018. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsónak igaza van, mostanában nem ajánlják a fityma feltépését. Az én kisfiam most lesz 5 éves, sosem engedtem, hogy a doki ilyen szándékkal közeledjen a kukijához. Státuszokon előre leszögeztem, hogy nem ránthatja föl. De nem is az a fajta dokinéni, aki így megkínozná a kisfiúkat. A fiamnak sokáig teljesen le volt tapadva, kb. 1 éve kezdett szépen felválni magától. Még egy pici darabon le van tapadva, de fürdéskor mozgatja magának. Ha ne adj' isten arra kerülne a sor, hogy mégis csak orvosi segítségre lenne szüksége, magánrendelésen csakis enyhe bódításban engedném.
2018. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Miert ? 3-4 eves korig tilos hozzanyulni ..,
2018. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez nem csoda. 13-14 éves korig nem szabad piszkálni, csak ha gyulladás van.

Szoptatni már valóban nem kéne 1 éves kor felett, de ez most lényegtelen. Hagy sokáig a melegvízben és várj.

Amikor beleraktad tuti nem pisilt. Ha még mindig nincs semmi vidd be az ügyeletre.

2018. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!