Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes kézilabda edzésre beiratni a gyereket? Mikor érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
4-5 ev
2018. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
10 éves kora után. Addig maradjon gyerek.
2018. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy jár kézilabdázni még gyerek marad, sőt kifejezetten jót tesz a fejlődésüknek. Fiam óvodásként focira jár és imádják a picik, arról nem is beszélve, hogy rengeteget fejlődött a labdaérzékük. Játéknak fogják fel, mert játékosak az edzések.
2018. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
6-7 éves korban kezdenek szivacskézilabdával.
2018. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem erőltetni akarom, csak ha szeretne. És nem napi szinten 5 órában, hanem mintahogy írták játékosan. Mozogni nem árt.

Focizni is elkezdenek óvodás korban.

Köszönöm a válaszokat

2018. ápr. 9. 08:01
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
1. Osztalyban kezdtem. Nagyon elment tole a kedvem, szerintem baromi durva sport. Kb letaroltak, egyfolytaban belecsaptak az arcomba, szemembe. A kapura dobas nagyon bonyolult, sok erot es koordinaciot igenylo mozdulat, sosem sikerult normalisan megtanulnom. 4. Osztalyban ujra megprobaltam. Megint belakaptak a szemembe. Egy eletre elment tole a kedvem. Hulye csapkodo, kalimpalo, ugrabugralo sport hiperaktiv nagydarab eros lanyoknak. Jelzem utana evekig kuzdosportoltam, fele ennyi serulesem nem volt.
2018. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is kézilabdáztam, de én később kezdtem. Én szerettem. Bár tény hogy durva sport.
2018. ápr. 9. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!