Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Majusban lesz 4 eves a gyerek....

Majusban lesz 4 eves a gyerek. Mar januar ota nagyon keszul ra, alig varja?

Figyelt kérdés
Naptart ugye meg nem ismeri. Az apjanak es nekem par nap kulonbseggel aprilis kozepen van a szulinapunk. Teljesen kiakadt, hogy a mienk miert van korabban. Barmilyen otletet, modszert megkoszonok, amivel el tudjuk magyarazni neki, hogy miert a mienk lesz korabban.
2018. ápr. 10. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Naptár a falra amin jelölve van mindenki szulinapja. Mindig amikor felkel tenni egy x-et a naptarba
2018. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is egy éves naptár van a falon.

Kb ilyen:

[link]

A helyi újságban van minden évben.

Ez van kirakva, és ezen jelölök mindent. Így látja, mikor jön szülinap, mikor megyünk játszóházba, mennyit kell aludni hogy jöjjön a mikulás.


Van heti tervezőnaptár, de azt még nem tudja úgy átlátni, az éves sokkal érthetőbb neki. És így tanulta meg a hónapokat is.


Most lesz 19-én az 5. szülinapja, nagyon ikszeli a napokat... :-)

2018. ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is májusban lesz 4, de ő csak azt mondogatja, hogy még sokán lesz... :)

Én az szoktam mondani, hogy értse is pl. Ovikezdés akkor lesz, ha már sárgulnak a levelek, akkor van tavasz mikor nyílik a nárcisz, ilyesmi... Mivel őt nagyon érdekli a természet ez nálunk nagyon bejön :)

2018. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!