Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy ilyen kicsi...

Szerintetek egy ilyen kicsi gyerek (májusban volt 2 éves) végig tudna nézni egy animációs mesét a moziban? Ti mikor vittétek először moziba a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Dóra meséket, Thomas a gőzmozdonyt, meg pl. a Mancsőrjáratot imádja, nyugodtan végigüli de egyszerre azért nem szokott órákon át tévézni. Másrészt nem tudom, hogy ott kibírná-e, hogy egy helyben kell ülnie... A Kis kedvencek titkos életét néznénk meg, mert imádja az állatokat.

2016. aug. 8. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson szerintem.


Mi múlt héten voltunk a családdal. Mellettem épp egy kislány ült, olyan 5 év körüli. Az utolsó húsz percben szenvedett rendesen, az anyja párszor rászólt. Igaz, addig jól elvolt.


6-7 éves kor alatt nem vinném erre a mesére a gyerekemet.


Nem fogja megérteni, miről szól. Nem 2 évesnek való a mozi.


7, 13 és 16 évesekkel voltam:)

2016. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
4 évesen vittem a lányaimat először moziba, akkor már végig bírtak ülni egy filmet. A fiam most 3, ő még egy jó darabig tutira nem jön. Videoklippeket, 5-6 perces rajzfilmeket megnéz, többet is egymás után, de egy egész estés rajzfilm még nagy falat lenne neki, unja. Itthon sem nézi, ha a többiek moziznak.
2016. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai lenne.

Szenilla nyomábanon voltunk és sok 4-5 éves volt aki végig azt se tudta mire hozták el.

A film felénél már kérdezgették hogy már vége van-e? Az utolsó 15 percében pedig hogy ez a Szenilla nyomában-e.

Hosszú nekik és nem tudják feldolgozni még.

2016. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

2 éves gyereket nem vinnék még moziba. Max. Bogyó és Babócára, de csak akkor, ha tudnám, hogy itthon is végig tud nézni egy DVD-t egy seggel.

Másrészt általában az ilyen amcsi rajzfilmek 6-os korhatár-besorolást kapnak, eleve nem 2 évesnek való filmre vinnéd el.

2016. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, délután csinálj mozi hangulatott és nézzetek meg valami mesét, valami állatosat. Mennyire köti le.

Az én fiam 3.5 évesen volt 3d moziban de felét tudta végig ülni.

2016. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2 évest nem vinnék, eszembe se jutott a fiammal menni, p akkor megnézett esténként 1 vagy 2 rész bogyó és babócát.

6 évesen mentünk először moziba, hozzátenném, hogy akkor már nem csak érett volt a mese befogadására, hanem élményként élte meg :)

2 évesnek nem élmény, hanem nyűg...

2016. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 3,5 éves, nem vinném. SZerintem már a hangos zajok hangeffektek is zavarnák.

Meg a sötét, sok idegen ember, egy helyben ülés. stb


Ha imádja az állatokat, vidd állatkertbe, de ne moziba...

2016. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekfüggő, de szerintem korai. A lányommal úgy 2,5-3 éves korában voltunk először, a Bogyó és Babócát néztük. Vele egykorúak voltak többnyire a moziban.


A Kis kedvencek szerintem nagyobbaknak való, lesznek tinik és felnőttek is (a barátnőmék is megnézték, pedig nincs gyerekük).


Szóval kifejezetten gyereknek valóra elvinném, de ilyen "felnőttes" animációsra még nem.

2016. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
8-as vagyok: és nyilvánvalóan ha hangoskodik, zavarja a többieket akkor kimegyek vele. Amikor a Bogyót néztük, többen is így tettek, de a főcímdal alatt több gyerek énekelt és táncolt, az senkit nem zavart.
2016. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem.

Az én lányom 2 évesen végignézte a Gru-t akárhányszor, de moziba nem vittem volna, az túl sok inger egy ilyen kicsi gyereknek. Most, hogy sok Disney-t, Pixar-t stb... végignézett már egy levegővel, értékeli a látottakat és nem ijedős, már gondolkodom a mozin. 3 és fél éves múlt.

2016. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!