Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányra szívesen adtok...

Kislányra szívesen adtok adidas vagy nike/puma melegítőt? Vagy inkább csak leggingset hordanak?

Figyelt kérdés
Ajándéknak szánnám a melegítő együttest. Oviba is mennek ilyenbe a kicsik vagy inkább a leggings a menő?
2018. ápr. 11. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

EZ gyerektöl és szülötöl is függ. Èn nem szeretem a státuszszimbolumokat így ha márkás ruhát hordanak akkor nem látszik mi az.

Melegítöt szinte soha nem adtam a lányokra, így csak feszülös legginst vesznek fel. Nem is szeretik.


Kérdezd meg az anyukát, mert én pl tuti csak itthon hébe hoba adnám a gyerekre.

2018. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne adnám rá?azt lehet csak ráadni ami "divat"?
2018. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nem járnak ilyenben a lányok, én normális nadrágokat adok rá, nagyon sok kislány meg szoknyát adnak télen-nyáron.

Az együttesek szerintem bénán néznek ki minden korosztályon, max itthon adnám rà, vagy néha a játszótérre

2018. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 évesemre simán ráadnám.
2018. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem adok, mert utálja.


Neki a leggings ezerszer kényelmesebb, mint bármilyen melegítő.

Asszem egy darab van neki, de talán kétszer vette fel.

2018. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Fiam van, 3 eves, meg sosem volt melegitoje, es nem is lesz.
2018. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
De sok a sznob anyuka :D Az én lányom szereti a melegítőket semmi gáz nincs benne :)
2018. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én adok melegítőt rá, nem az a tipikus melegítőt márkásban is vannak lányosak.
2018. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Van melegítő nadrágja és kapucnis felsője, de nem szettben hordja és csak pamutot kap ilyenből. Susogós sportszettet nem adnék rá. Olyat se, amin virít a márka. Ilyet esetleg csak kizárólag sportoláshoz vennék, hétköznapra nem.
2018. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os akkor miben van a fiad? Farmerban? Miben játszik?


5 éves fiam sokat hord melegítőt, inkább Decathlonban veszem. Ha kapna ilyet, ráadnám. Engem nem érdekel a márkajelzés. Ha rajta van, akkor rajta van, ha nincs, hát nincs.

De az oviban nem nagyon látom melegítőben a lányokat. Harisnya, vagy leggings, és szoknya van a legtöbb lányon.

2018. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!