Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki már rendelt ágyat...

Van aki már rendelt ágyat Csingilling oldalról? Nagyon tetszenek a mintái. Mennyire tisztíthatók?

Figyelt kérdés
A babaágyát kinőtte a fiam, rácsokat már levettük de sokszor lelóg a lába. 3 éves
2018. ápr. 16. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen még nem rendeltem, csak egy előző kérdésben anyuka hasonló ágyakról kérdezett és ott mondták, hogy ami be van vonva anyaggal, azt nem ajánlják, mert nem lehet tisztítani, a port meg szívja magába.


Ha erre gondoltál:

[link]


Ott is mindenki a sima fából készült ágyat ajánlotta külön matraccal. Pl. ezeket:

[link]

[link]

vagy a sima fa, a lényeg, hogy ami anyaggal nincs bevonva.

2018. ápr. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányomnak kihajtható szivacskanapéja van csingilinges kb. másfél éve, mi szeretjük. Az az ágya, én még nem akartam leesésgátlósba tenni 14 hósan, féltem, hogy átbukik a leesésgátló fölött (barátnőm lánya így esett ki fejjel). Nagyon bejött, lányom imádja, kényelmes, én is elférek mellette, ha úgy adódik. Minőségileg tök rendben van, nem romlott semmit másfél év alatt. Még egy gyerekfotelünk van a csingilingtől, az is tök jó, 1 éve van meg.
2018. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ennek levehető a huzata, ki lehet mosni gépben.
2018. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!