Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K9 kutyahám mennyire...

Julius K9 kutyahám mennyire koszolódik? A világosabb színűek tisztíthatók?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen körülmények között van használva. Pl teljesen más, ha porban sétáltatod vele a kutyát, és más ha tiszta aszfalton. Nekünk neon sárga hámunk van, jól tisztítható, akár mosógépben is. Emellett tartós, jó minőségű. Csak ajánlani tudom!
2018. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Inkább erdőben sétálunk, és nem veti meg a pocsolyát sem. Ha könnyen kijön belőle a kosz, akkor akár hetente is mosom, csak tisztítható legyen :)

Milyen kutyád van, és hányas méretet vettél neki? (Neten szeretném rendelni)

2018. ápr. 9. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Tacskóm van. A méretre sajnos már nem emlékszem, csak arra, hogy ez a második legkisebb méretű K9 hám. Nagyon praktikus egyébként, mert állítható a méret. Fél éves kora előtt kapta a kiskutyám és most másfél évesen is kitűnő állapotban van a hám, jól bírja.
2018. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terepszínű 4es méretű hámunk van. Nálunk gyakran koszolodik (minden sáros pocsolyába belefekszik). Ezen a mintán nem látszik annyira és kézzel szoktam mosni kéz meleg vízbe valami olcsóbb szinte márkátlan színes ruhákhoz való mosószerrel ami egy ajándék csomagba volt. Szerintem elég strapabíró anyagból van. A kutyám gyepálja rendesen igaz futáshoz használjuk de jól bírja az erdelyi dagonyákat.
2018. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy hármas méretű világoskék, sok féle helyre járunk, de alig koszolódik. Illetve van egy piros mini heveder hámunk is, az is jól bírja a strapát. Könnyű tisztítani, gyorsan szárad, mi szeretjük. :)
2018. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán jól lehet tisztítani. Narancs színű van nekünk, mosószeres víz és szivacs. Eddig kijött belőle minden. :D
2018. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, kb. 4 éve van meg a hám, de soha nem mostam ki.

Nem használjuk naponta, csak erdei kiránduláshoz, illetve téli időszakban a délutáni-esti sétákhoz sötétben.

Piros színű, látszik rajta, hogy nem igazán tiszta, de alapból kosztűrő és az anyaga extra tartós.

2018. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be a K9 hám


A kutyát nyáron melegíti, nem tud benne normálisan hemperegni, sőt lazán ki is bújt belőle... Szóval nem mindenkinek jön be, érdemes lenne próbálni előtte.

2018. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!