Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 évesben kullancs volt,...

1.5 évesben kullancs volt, most mit csinaljunk?

Figyelt kérdés

Eltavolitottuk, nagyon pici volt. Meg nem kapott vedooltast, mert eddig gyakorlatilag az osszes honapban kapott oltast, minden kotelezot es nem kotelezot is beadattunk neki. Pont 1 hete kerdeztem ra az orvosnal, azt mondta inkabb osszel adassuk be neki.

Nektek volt hasonlo? Vervetel kell ilyenkor?


2018. ápr. 23. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ahol a kullancs volt jelöld be tudd figyelni. a gyerekorvost hívd fel holnap ő mit javasol.
2018. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi, pár hónapig figyeljetek a helyét.
2018. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kullancs helye köré rajzolj alkoholos filccel egy kis kört. És aztán nézz rá néha a következő napokban.

És ne aggódj! Nekem gyerekként többször volt kullancsom, egy idő után már nem is szóltam miatta, csak fogtam, kiszedtem, eldobtam.

Nincs teendőd vele.

2018. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!