Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 12 eves fiamnak az apja a...

12 eves fiamnak az apja a volt ferjem 280 ezres telefont vett elofizetessel. Elvegyem a fiamtol, hogy majd ha nagyobb lesz hasznalja? Tudtom nelkul vette neki

Figyelt kérdés
Volt telefonja de nem ilyen draga es feltoltokartyas. Most havi 23 ezer a szamlaja, allitolag az apja fizeti. Annyira nem akartam telefont neki, igy sem akar tanulni. A ferjem a gyamuggyel fenyeget, hogy milyen jogom vennem el a gyerek ajandekat.
2018. ápr. 28. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Hát 12 éves fiunak szerintem sincsen szuksege ilyen draga telefonra. Az apjával van a hiba, nem veled!

Beszelj a fiaddal, hogy tanuljon jobban, koncentraljon mas dolgokra, sportoljon, legyen a barataival,hazi allataval ha van. ne hagyd hogy beszippantsa a telefon világa, mint a mai fiatalokat.

2018. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ne vedd el tőle, fizesse csak a férjed a számlákat.


Annyit tehetsz, hogy otthon hétköznap csak este 6 után kaphatja meg a telefont, vagy ha rendesen felkészült a másnapra.

2018. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
LEülnék az apjával és a gyerekkel és megbeszélnénk, hogy 12 éves gyereknek egyáltalán NEM KELL TELEFON! Semmilyen. Nemhogy havi 23 ezres számla. Nem a pénzt sajnálom, hanem a gyereket, akit a szánalmas hatalmi harcotokkal és a pénzen vett szeretettel hazavágtok egy életre! A gyámügyet is lehet értesíteni, remek ötlet! Megnézhetik, hogy milyen apa az olyan, aki pénzzel tölti ki, amit szeretettel adni nem tud.
2018. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vedd el, habár tényleg drága, és ugye ez csak egy státusz szimbolum, de ha az apja megvette hát az ö baja.

DE amire figyelj, hogy semmilyen számla ne a te nevedre menjen, semmilyen számlához ne legyen közöd. Ha a fiad gyorsabb mobilnetet stb.. akar azzal menjen az apjához...

2018. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Itt rontják el a szülők a kölyköket,és csinálnak belőlük ki ha én nem embereket,akik aztán azt hiszik hogy nekik,mindent lehet.
2018. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szamlakat atneztem a telefon az apja neven van, korlatlan beszelgetes + 10giga nettel. Van telefonja okostelefon de nem az a nagy. Egyszeru hogy hivni tudjon, mert buszozik.

Hosszu hetvegere nala marad majd kiderul mi lesz aggodok :(

2018. ápr. 28. 17:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az apja 300 rongya úszik el, ha a telefont összetöri/ellopják.

Ez van, ne vedd el, mert te leszel a szmét, de tudatosítsd a fiadban, hogy ez nem csecsebecse.

2018. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem neked kell kifizetned a havi telefonszámlát akkor nem értem mi a baj. Nem emiatt nem tanul. Ennyire nem szabadna beleszólnod mert az apja ugyanolyan szülője a gyereknek mint te.
2018. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó!


Gondolom azért szól bele, mert a, tökéletesen felesleges egy ilyen értékű telefon egy 12 évesnek es b, nagy eséllyel megtamadhatjak es evehetik tole

2018. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Hogy keletkezik 23 ezer Ftos szàmla? Ennyibe kerül az a tarifacsomag?
2018. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!