Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy Otthon Centrum vagy más nagyobb ingatlanközvetítő cég közvetít max.55 ezres albérletet?

Figyelt kérdés
Egy max. 55 ezres albérlet (plusz rezsivel) viszonylag olcsónak számít és nem is haladja meg a 40 m2-t. Nekem viszont egy ilyenre van szükségem. Címközvetítős hirdetéseket találok állandóan, amik ugye átverések, még nekem kellene fizetni... A nagyobb és megbízhatóbb ingatlancégek (pl. Duna House, Otthon Centrum) foglalkoznak olcsó albérletekkel? Mennyi az esély, hogy náluk találjak ilyet?
2013. júl. 18. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt tudd,hogy ezek az irodák a tulajtól sikeres közvetítés esetén 1-2 havi díjat kérnek.

Így az tapasztalatom,hogy a tulaj elméletben 50 e ft-ot kérne érte,de a valóságban 60 e ft-ért hirdetik a jutalék miatt.

Szerintem úgy jössz ki a lehető legolcsóbban,ha közvetlen tulajokkal próbálsz beszélni

2013. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alig találok magánszemélyes hirdetést. Ha pedig találok, akkor már féléve is láttam, tehát valami nem stimmel nála.
2013. júl. 18. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem a komoly ingatlanosok, mint amelyeket felsoroltad nem nagyon foglalkoznak olcsóbb kategóriás lakásokkal, a többinek meg a 90%-a kamu
2013. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet találni, bár nincs sok
2013. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!