Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oda adnátok egyben 6 éves...

Oda adnátok egyben 6 éves kisfiúnak kb 25-6 csomag legot? Keresztapja küldte, külföldön dolgozik évente csak 1x jön haza.

Figyelt kérdés
Most jött meg, a fiam tudja jön valami mert skypeoltak. Soknak gondolom egyszerre de az örömtől sem szeretném megfosztani.
2018. máj. 2. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Most 25 vagy 6 ?
2018. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
25 dobozos lego megy egy ami.zacskóban van
2018. máj. 2. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Fényképezd már le! Csak a boltban láttam ennyit együtt:)
2018. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 2 részre osztod is jó sok:D Akkor is örülne szerintem.
2018. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én odaadnám egyben és megbeszélném vele, hogy most csak 5-öt bontsatok ki, hétvégén még valamennyit, jövő hétre is rakjatok el.
2018. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is mutasd meg neki, aztán a fele bontogatás közben párologjon el :) majd jó lesz akkor, ha a kibontottakat megismerte, kijátszotta magát velük.
2018. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én odaadnám neki, aztán megbeszélnénk, hogy melyiket szeretné kibontani, a többi mehetne talonba. Aztán a következő jö9het holnap vagy 2 hét múlva... amikor ráun az elsőre.


Enyém nem szeret legozni, én ellenben igen :D Szóval én hagynám, had bontogassa, amint elkészültem az előzővel :D

2018. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak most volt az 5. szülinapja. 6 doboz legót kapott összesen.

3 napig bontogatta, rakosgatta, rengeteg volt így is. Felét "elhagyta" a lakáson belül, nem is tudta összesen mennyi van, miután összerakta. Szerintem a 25 rengeteg, nem is tudja összerakni egyszerre, nem is fér el normálisan.


Ha heti 2-3 dobozzal bont ki, az is bőven elég.

2018. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megmutattam neki és most nem bont ki semmit sem, nézegeti. De már kijelemtette a legkisebb legoval kezdi az építést.

Itt is az a gond lassan épít és néha elhagy dolgokat.

2018. máj. 2. 15:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk, hogy leterítettünk egy lepedőt, és azon legoztunk, így nem veszett el nagyon semmi. A játék végén egyszerűen csak össze kellett húzni a lepedőt.
2018. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!