Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mivel a nagy csomagomat már...

Kismazsiii kérdése:

Mivel a nagy csomagomat már haza küldtem futárszolgálattal ezért a kézipoggyászomba szeretnék/szerettem volna bele rakni jó pár dolgot. Érdekelne, hogy mit gondoltok mik a tapasztalatok ez téren? , hiszen nem szeretnék hoppon maradni.

Figyelt kérdés

Amint utána jártam láttam, hogy pl. hajzselé ami 150ml már nem mehet, aztán semmi borotva hab meg semmi hasonló. Viszont amit tudok, hogy jönne velem az pl. a parfümöm 50ml kiszerelés de körül 20ml van még benne ez-e mellett a borotvám külön borotva penge tartóban a pengékkel. + deo az is 50ml, + egy lemez, most jelenleg ennyi jut eszembe, hogy ezeket viszem a ruhán és a cipőn na meg töltő a tablet/telefonhoz.

itt láthatjátok, hogy hogy vinném haza a kézipoggyászban a borotvám.. [link]



2014. jún. 14. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a borotva elvileg így mehet. A régi fajta tilos csak, aminél a penge teljesen kivehető és így durva sérülést okozhat. Amit a képen látok az nem ilyen, szóval mehet.


Folyadékot felesleges részletekre bontani. Egy edény max 100ml-es lehet, lényegtelen, hogy mennyi van benne, az edény mérete számít. Nyilván 100ml-es edényben tuti nincs 150ml :-)

És 10 ilyet vihetsz, tehát nagyon max 1000ml azaz egy liter folyadék. Ez utóbbi is csak úgy jöhet szóba, ha van 10 db, egyenként pontosan 100ml-es edényed és mindet tele töltöd valamivel. :-D

2014. jún. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, megnyugodtam akkor.:)

még egy kérdés, van egy 50db os CD tartóm, az nem baj igaz? csak mert azt olvastam az nem baj.

2014. jún. 16. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!