Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szorulásos kisgyereknek mit...

Szorulásos kisgyereknek mit adjak, ha nem eszi meg azokat az ételeket, amik segíthetnének neki?

Figyelt kérdés

Próbáltam már: aszalt szilva, aszalt szilva lé (dr steinberger), zabkása, gabonás keksz, körte.


Ezeket megeszi, de nem használtak: aszalt sárgabarack, joghurt (csak natúrt eszi meg, nem tudok hozzátenni korpát stb, úgy már nem eszi meg), kölesgolyó, gyümölcslevek, főzelékek.


További ötletek?


Édesség már jó ideje teljesen tiltólistán van nem ez lehet a baj, de sajnos gyümölcsből is csak az almát, banánt eszi, amit nem tudok megvonni tőle, mert az oviban kap minden nap.


2018. máj. 14. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég folyadékot iszik? Az is lehet a baj forrása.
2018. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Kamillatea. Probaltad mar, nekunk mindig segit mindket gyerkocnel.
2018. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Nyersételben van emésztőenzim (zöldség is, enm csak gyümölcs!), meg a zsír az, ami kiválasztja az epét.

Ezeket megenné?

Emésztőenzimet lehetne adni neki akkor, ha nem.

2018. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Folyadékot iszik eleget (vizet)

Kamillateát még nem próbáltam, köszi!

2018. máj. 14. 16:12
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Még bizonyos emésztést segítő teákat is érdemes adni neki, pl. borsmenta, az nagyon finom.

Egyik se csodaszer, amit írtam, önmagában talán nem is elegendő egy, de mind egy apró segítség az emésztésnek.

2018. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Zöldséget nyersen nem eszi meg, semmilyet se, sajnos. Nem tudom rávenni.
2018. máj. 14. 16:13
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Neked ki mondta ezt a marhasagot h zabot, kolest adj neki?...ezek pont h okozzak a szorulast. Joghurt, kefir, tea, minel tobb folyadek jo inkabb. Sargabaracknak a leve jo, nem az aszalt.
2018. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Laveloc szirup vált be, egy éves kora használjuk...amig gond van 5ml kellett reggel és este amikor csak fenntartjuk, akkor 2-3 naponta kap 5ml-et...
2018. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Extra szűz tökmagolaj! Azon kivul h rengeteg jotekony hatasa van, szorulasra is jo!;) napi 1 teaskanallal adhatod neki! Egesz finom.

Laevolac szirup is jo.

En neha veszek a lanyomnak bebietelbol a szilvapuret. Akkor 1 uveggel benyom uzsonnara. Masnap megoldodik ha gubanc van.

2018. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem gyümölcslevek meg szörpök meg tej jó lehetne pl hozzá (én nem értek hozzá)
2018. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!