Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Öt napja írtottam Paranittel,...

Öt napja írtottam Paranittel, ma mégis megint tetűt láttam a lányom hajában, ma ismételjem meg az írtást, vagy két nap múlva, előírás szerint?

Figyelt kérdés
Szépen lehúzgáltam a serkéket minden nap, és eddig nem is volt gond, fogytak. Viszont ma újabb serkéket láttam, és sajnos egy rovart is találtam a fejében. El vagyok keseredve! Valószínűleg nem pusztult el minden serke, és kikelt. Ilyenkor előrébb kell hozni az újabb írtást, amit elvileg hét nap múlva kellene ismételni?
2018. máj. 19. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismeteld meg.

Meg ket nap mulva is.

En vagy 5 dobozt elhasznaltam megis alig birtunk megszabadulni :(

2018. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Szlovákiában élek. Sajnos a lányaim tavaly elkapták a tetüt, tőlük én is. Nálunk a legerősebb szer a Difusil spray. 10 euró/ flakon. Vagy 5- öt elhasználtak, hogy biztosra menjünk. 2 héten keresztül napi 2 órát töltöttem serke vadászattal.

Én a helyedben megismételném azonnal. Húzzál zacskós a hajukra (persze felügyelet mellett), h megfuljon a tetű.

2018. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma megint írtottunk. Érdekes módon utána alig találtam serkét, az is lejött könnyen. Rovartetemet pedig nem találtam. de így volt öt napja is, és mégis... Pedig mindent mostam, fertőtlenítettem. Nem lesz egyszerű menet:(
2018. máj. 19. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony nem könnyű. Most már én is heti 1x használok sampont és hedrynt megelőzésre. Mégegyszer nem szeretném ezt átélni.
2018. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Irtsad újból.


Én három hétig hiányoztam emiatt a suliból - ugye tetvesen nem mehet az ember közösségbe -, mert mindig találtak a hajamban újabbakat :(


Szívás, naponta mostuk a hajamat, sűrű fésüvel fésültük, használtuk az irtószert minden harmadnap, de sok és vastag szálú a hajam, egy rémálom volt teljesen megszüntetni a tetveket :/

2018. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!