Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért akarnak változtatni...

Azért akarnak változtatni rajtam, mert nem tetszem nekik, mégis aztmondják, hogy előírás. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Az első nap a gyakorlati helyemen, (étterem) mindenki előtt megalázott azzal a főpincér, hogy vesz nekem hajfestéket ha kell, de így nem nézhetek ki, mert rontom szerinte az étterem színvonalát. Most fél évig konyhán leszek, ahol a konyhafőnök aztmondta, hogy őt egyáltalán nem zavarja, maradhatok kék, de a főpincér arra hivatkozva, hogy ha kapnak egy ellenőrzést, megbüntetik őket miattam, aztmondta, hogy haladéktalanul változtassak a hajamon, mert ez tűrhetetlen. Én viszont egyáltalán nem akarok változtatni. Belekötöttek abba is, hogy a magánéletemben hogyan öltözködök. Én egyáltalán nem akarok változtatni magamon. Az iskolábnan sem mondták, hogy bármi gond lenne a kinézetemmel..Mit tudok csinálni?
2013. szept. 12. 19:28
 1/7 Mirk ***** válasza:
Másik gyakorlati helyet keresel.
2013. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnám fel a helyedben. Ha ennyire erőlködik, akkor keress más helyet.
2013. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi lenne,ha kibírnád a gyakorlatot,úgy,hogy ne tudjanak belédkötni,és majd ha munkát keresel,akkor legyél kék,és majd meglátod,hogy hány helyen nem fognak felveni miatta,vagy az öltözködésed miatt.
2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtehetik. Joguk van megválogatni, hogy ki dolgozik náluk, milyen hajjal és milyen ruhában. Te ezt vagy elfogadod, vagy nem dolgozol ott. Sajnos ez van. :(

Én amúgy az voltam, aki az előző kérdésedhez is írtam.

2013. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jah amikor az előző kérdést tettem fel, még nem volt gyakolatom, ez az első hetem, de már most megutáltam az egészet..
2013. szept. 12. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Emlékszem még a másik kérdésedre :)

Amúgy abba,hogy munkahelyen kívül,hogy öltözködsz,nem szólhatnak bele.

Ha annyira bajuk van,akkor adjanak egy hajhálót,vagy valamit.

2013. szept. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A konyhán kötelező a sapka, amit nekem kellett megvenni, tehát ott nem is látszik egyáltalán a hajam. Csak második félévtől fog, amikor felszolgálni fogok. Azon gondolkodok már, hogy vagy otthagyom az egészet, vagy keresek egy jobb éttermet... mert lehet nem is lenne gondom akkor, ha normálisan közölték volna, és nem úgy, ahogy..
2013. szept. 13. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!