Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettek már gyermekedtől...

Vettek már gyermekedtől ujjlenyomatot? (Nem gipszre, stb-re gondolok)

Figyelt kérdés

Nem emlékszem, de beugrott, amikor kicsi volt, hogy valahol pont biztattam, hogy ne ijedjen meg, ez az ujjlenyomatvétel, csak bekenik és nyomdáznak.

És nem kaptuk meg a "képet", az illetők komolyak voltak és mentünk is tovább.


Egyszerűen nem ugrik be hol voltunk anno (talán egy éves, ha volt akkor), sok rendezvényre is jártunk (tűzoltós, rendőrös, gyereknapos, koncertes progik).

Egyszerűen nem emlékszem, hogy rendezvényen történt e, vagy babakorában pl orvosnál ha ez amolyan etikett pl lakcimkártyához, vagy talán álmodtam volna?

Személyi igazolványa még nincs.

Rendőrség adna ki erről tájékoztatást hogy nyilvántartásukban van e, vagy érdekesen néznének rám?


Nem arra gondolok, amikor pl emlékbe gipszbe tenyerel a baba.


2018. máj. 21. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Álmodtad.

12 éven alulinak útlevélhez se kell, és egyébként csak ahhoz vesznek Mo-n.

2018. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem, soha nem vettek. Sőt, tőlem sem, a fiam 7 éves, én pedig elmúltam 30.:)

Semmihez nem kell, úgyhogy valószínűleg álmodtad.:)

Hacsak nem követett el az 1 évesed valami bűncselekményt.;)

2018. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
1es, mostmár kérheted hogy a személyidhez tartozzon ujjlenyomat is, hogyha pl ellopják. de amúgy igen, ezeken kívül nem kérnek sehol ujjlenyomatot. lehet tényleg álmodtad :D
2018. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És esetleg rendezvényen sem fordulhat elö, ahol pl bemutatják a rendöri/tüzolto, stb munkát?
2018. máj. 21. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3, de a gyereknek személyihez se veszik le illetve írta, hogy nincs személyi (ami ciki, mert kötelező).
2018. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak arra a pár részletre valahogy élesen emlékszem, nem mint egy álomra. Hogy ugy forgatták is az ujjait, szoval az oldalárol is mintát vettek.


Mindenesetre mostani gyereknapi rendörös helyeken lehet rákérdezek majd hogy vesznek e

2018. máj. 21. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet, hogy mérték a vércukorszinted? :) Az nekem is volt 3 évesen, 90-es években.
2018. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Áprilisban szokott lenni a ligetben rendőrnap, kislányomnak ott csináltattunk ujjlenyomatot (tenyérlenyomatot pontosabban , egy éves volt akkor 😁), és megkaptuk emlékbe. Lehet ilyesmi rendezvényen történt a dolog.
2018. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ovis rendörségi bemutatón de akkor oda adták ajándékba
2018. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És akinek odaadták a képet, ill ujjlenyomatos, annak is be volt "rácsozva"a lap, tehát hogy az ujjaknak meg volt adva a helye, hogy melyiket hova kell nyomni?
2018. máj. 21. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!