Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon megviselt érzelmileg...

Nagyon megviselt érzelmileg az a pár nap, amit a nagyobb gyermekedtől távol töltöttél, amíg a picit szülted a kórházban?

Figyelt kérdés
Én bele vagyok betegedve, hogy a 2,5 éves kislányom nem láthatom azalatt a néhány nap alatt, nem fogják felengedni hozzám. Ráadásul valószínű császáros leszek, így várahtóan még több időt kell bent töltenem. Nekem már most hiányzik, mit tegyek?
2011. okt. 18. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs a kórházban fizetős szoba? Nálunk ott akár az egész család non-stop ott lehet.
2011. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem fogják hozzád beengedni?

Én úgy tudom, hogy a látogatási idő alatt bemehet a nagyobb gyerek is.

ahol én szültem ki volt írva, hogy "csak a folyóson lehetnek", de volt 1-1 normálisabb csecsemős nővérke, amelyik nem integetett a kezével, ha az anyukhoz bejött a család a tesóval. Hol van ilyen kórház, hogy nem engedik meg?

2011. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van, lefoglaltam, de a 12 áven aluliak látogatási tilalma a fizetős szobákra is vonatkozik sajnos. A felnőttek jöhetnek, a kicsi nem. Szegeden fogok szülni, ma érdeklődtem meg szémelyesen. :-(
2011. okt. 18. 16:27
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem be is kellett feküdnöm előre. Nehéz volt, a lányomnak is (ő 3 volt). Amíg nem született meg a baba nem is jött csak 2x. Inkább nem akarta felzaklatni magát én meg nem erőltettem. Aztán amikor megszületett már könnyebb volt, akkor be is jött minden nap. A szobába nem mehetett be, de a folyosón találkozhattunk (addig a kicsit "le lehetett adni").

Egyáltalán be sem mehet a kórházba? vagy nem értem, mert a kórterembe nálunk sem jöhet be senki de én kimehettem így a kórház egyéb részein tudtunk találkozni.


Ja és ami fontos, hogy ne lássa rajtad, hogy szomorú vagy (nehéz, mert túlcsordulnak a hormonok).

2011. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Te4dd túl ezen magad. A kislányod meg lesz addig a pár napig nélküled is. Nem értem,hogy miért kell annyira magadhoz kötni a gyerekedet. Természetesen hiányzik,de ez még nem tragédia. Amíg bent vagy a kórházban,úgy sem lenne időd vele is foglalkozni.
2011. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva szabály! Nálunk a fizetősben akár benn is alhat a család.
2011. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én is fizetősben voltam Győrben. Őszintén szólva nekem is hiányzott a nagy de mikor bejött azonnal megnyomta a nővérhívót, felmászott a radiátorra, össze vissza emelgette az ágyat a gombokkal, nyitogatta a csapot, kiabált, megette a kevéske kajámat szóval minden érdekelte csak én meg a baba nem :) fél órákat bírtuk aztán apa haza is vitte. Amúgy az osztályon kívülre folyosóra nem tudsz kimenni hozzá? Nálunk az osztály előtt van egy váró oda bárki bemehet a kismamák oda tudnak kimenni látogatási időn kívül a rokonokhoz.
2011. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szegedi barátnőm ezért jött fel szülni Bp-re.

Amikor más miatt volt a szegedi kórházban, akkor lement a kertbe, ott találkozott a kislányával.


Egyébként meg fogd fel úgy a kórházi napokat, hogy a 2,5 éves kislányod csak veled volt, csak együtt voltatok 2,5 éven keresztül. A picinek meg az a 3-4 nap jut csak belőled, aztán ilyen nem lesz többet.

2011. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 éves volt amikor szültem a kicsi fiamat,első nap bejött hozzám(folyosóra engedték be),nagyon hiányzott, távolságtartó volt ,nem akart hozzámbújni,megölelni,egy eröltetett puszit kaptam,ennyi,aztán a második és harmadik nap be se jött ,csak telefonon hallhattam a hangját és annyit mondott nem jön be,de mérgesen,a miértre nem felelt.Az apukája mondta,hogy haragudott rám,hogy hova tettema pocakomat=tesót,na végül bejött a 4. nap és megbeszéltem vele mi történt,megmutattam a tesót,akit rögtön megpuszilt és utána azt mondta anya szeretlek,otthon már minden rendben volt,segített fürdetni,amikor a kicsi cicizett mellettünk feküdt és beszélgettünk,nagyon jó testvér vált belőle!Most 6 éves a nagy ,a kicsi 2 éves 8 hónapos!Szóval átvészeltük ezt az időt,ne aggódj,csak éreztesd vele ,hogy ugyanolyan fontos!
2011. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy az én kislányomból milyen hatást váltana ki a látogatás, valójában lehet, hogy nem tenne neki jót, de az is lehet, hogy nagy élmény lenne neki. Nem tudom, de ezen nem is gondolkodom, mert nincs a látogatásra lehetőség, sem a folyosón, sem a fizetős szobában.

Viszont a hiánya már most fáj, pedig van még 10 hetem. Az utolsónak köszönöm, hogy a kérdésemre válaszolt. :-)

2011. okt. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!