Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyerek nagyon fél...

3 éves kisgyerek nagyon fél az idegenektől. Miért?

Figyelt kérdés
Valamit rosszul csinálnak a szülei? Nem bántotta soha senki, mégis elbújik, sír, ha idegennel kell kapcsolatba lépnie.
2018. jún. 2. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért?

Mert három éves.

2018. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik fakad sírva egy-egy szerelő bácsi vagy jegyárus néni láttán. Sőt, én azt tapasztalom, hogy a legtöbb kortársa nem ilyen.
2018. jún. 2. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ő meg ilyen, borzasztó...

Miért akarja mostanság ennyi ember azt hallani, hogy xy szülei szar szülők és hogy valamit rosszul csinál?

Nem minden gyerek egyforma és hülyét kapok attól, hogy ezt egyeseknek ilyen nehéz felfogni.

2018. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Az en fiam is mimoza, sot valogatos mimoza lelek, van akivel spanol van akitol sirogorcsot kap mar csak ranezesre is. Nincs ebben semmi. Szinten 3.
2018. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig jobb ez mintha elmenne akármelyik idegennel. Majd ha nagyobb lesz megjön a bátorsága.
2018. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Neked minden idegen szimpatikus?

Ugye,hogy nem?!

Csak Te màr nem síràssal jelzed,mert nem 3 vagy.

Miért vàrjàk el egyesek,hogy egy kis gyerek mindenkivel cukimuki legyen??!!

2018. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Pont ilyen volt a fiam is. Sőt, ő nemcsak a felnőttekkel, hanem gyerekekkel is. Ha a játszótéren hozzászóltak, lefagyott, nem válaszolt. A felnőttektől egyenesen félt (még a védőnőtől is).

Most 5 éves, már nem annyira félénk. Válaszol, ha kérdezik, de nem keresi mások társaságát. Oviban is van 3 barátja, és ennyi.


Baj, hogy nem minden gyerek egyforma?

2018. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha-ha, én még 23 éves koromban is féltem az idegenektől és el is bújtam nagymami kisszobájába, vagy akár még a szekrényben is :D manapság később érnek az emberkék, nem pont a 3 éves korra érik el azt a szintet, hogy vendéget tudjanak fogadni
2018. jún. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!