Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves 110 cm-es kisfiúnak...

4 éves 110 cm-es kisfiúnak 14es vagy 16os kerékpár lenne jobb?

Figyelt kérdés
Biciklizni nem tud, kismotorozott, futóbiciklit nem szereti. Ahogy meglát egy biciklit, azonnal felülne rá, nagyon szépen pedálozik a triciklin.

2018. jún. 5. 18:29
1 2
 11/13 szlory ***** válasza:
Ha kihagyja a futó bicit, akkor szívás. Azért nem szereti, mert nem tud egyensúlyozni. Addig mindegy, melyiket veszed. A pótkerék egy aljas dolog, csak visszafog. 2 gyerek után mondom. Bár nekem se tették volna fel, soha. Sokkal lassabban tanultam meg, mint a gyerekeim.
2018. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sajnos a fiam egyensúlyérzékével vannak gondok, de a fejlesztés és a torna rengeteget segített eddig is. A fejlesztő javasolta a biciklit, mivel a lelkesedés meg van.

A futóbiciklire soha nem akart felszállni sajnos.

2018. jún. 7. 17:48
 13/13 A kérdező kommentje:

A kérdés felvetése óta vettünk a kisfiamnak egy 14es bringát pótkerékkel, azonnal felpattant rá, és gyönyörűen teker. Nem kicsi neki a bringa, jól beállítható, szerintem nemsokára levehető a pótkerék is.

Mindenkinek köszönöm a segítséget.

2018. jún. 30. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!