Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol és hogyan vásároljak...

Hol és hogyan vásároljak kerékpárt?

Figyelt kérdés

Nem akarok baromi drága és örök életű darabot, de persze jót szeretnék.

Úgyhogy abban kérném a segítségeteket, hogy:


-Miért mondják sokan azt, hogy ha kerékpárt vásárolok, ne a nagy multiktól vásároljak olcsó, szar, silány minőségű kerékpárokat. (de miért? de hisz én nem is olcsó, silány minőségűt akarok -vagy nincs igazuk?)


-Hol vásároljak kerékpárt? Mármint ahol jók vannak jó áron? Bolt nevek, netes oldalak, linkek? (mivel van vagy 3-4 keróm, amik régiek, kicsik, és a pénzt amit értük kapok, szeretném egy kicsit kipótolni, és venni 1 újabbat, jobbat, nagyobbat.)

-Amúgy Debreceni vagyok.


U.i.: Lehet, hogy kicsit túl hosszan fogalmaztam meg, és túlparázom ezt az egész dolgot (nemtom).


Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm. 16/f.



2017. jún. 10. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom milyet akarsz, de a multiktól vásárolt csillogó villogó 80-100 ezer forintos biciklinek látszó tárgyakon csak gagyi névtelen alkatrészeket illetve kicsit nevesebb gyártók alsó kategóriás gyenge minőségű alkatrészeit használják. Én azt mondom szaküzletben vásárolj biciklit, Párizsiért se a vasműszakiba mész. :) Ha nem akarsz sokat költeni, akkor vegyél használtat 100 ezertől már elég jó minőségű kifogható. Persze nem egy csúcskategória, de minőségi kezdő bringa. Interneten keresgélj, nevesebb gyártók termékei közül. És ne is álmodj arról, hogy majd 40-50ezerért kapsz olyan biciklit amire nem kell költeni néhány kilóméter után mert recseg ropog, rossz a váltó és a fék. Egyből jót érdemes venni, egyszer kell megvenni és az alap karbantartáson kívül nincs vele gond. 22f
2017. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Praktiker , Tesco , Auchan bringák amik gagyik . Dechatlon , Intersort , Sportdirect akcióban árulnak jó bringákat alap és közepes minőségűeket . Ezek futárral házhoz kiszállítanak . Hervis irreálisan drága bolt .
2017. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oés, köszönöm szépen a gyors válaszokat. Máris okosabb lettem :)


Ja és internetről hol vásároljak?

2017. jún. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!