Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom jelenlegi...

2 éves kislányom jelenlegi hajmennyiségéből lehet következtetni, hogy később mennyi haja lesz?

Figyelt kérdés

Páromnak és nekem is elég sok hajunk van, és sok 2 évesnek, sőt fiatalabb kislánynak is sokkal több haja van, mint a kislányomnak. (Nekem is több volt ennyi idősen.) Lehet majd Neki is dús haja később? Tudom, hogy ez egy sokadlagos kérdés, de azért mégis érdekelne...

Köszi a válaszokat előre is!


2010. jún. 16. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. A lányom kopasz volt majdnem 4 éves koráig, már azon gondolkoztunk, hogy valami gond van. Most 20 éves és dús hosszú haja van.
2010. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25 hónapos lányomnak is ritka, vékony szálú haja van, pedig nekünk, szülőknek, sőt nagyszülőknek is sok van. Nálunk kicserélődött teljesen a babahaj és szerintem ettöl nem olyan dús, mint másoknak ilyen idősen. A fodrászom szerint szépen fokozatosan fog erősödni.
2010. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!