Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok? 4,6-os...

Mire számíthatok? 4,6-os éhgyomri cukornál a terhelt eredményemre lehet következtetni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a 4,6 jónak számít, akkor nagy esélyem van hogy a cukros víz után is jó lesz? Tapasztalatokra lenne szükségem.
2011. aug. 3. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 4,5-ös éhgyomori után a terhelt 6,2 lett. De ismerek olyat is, akinek 4,8-as után a terhelt 8,1-lett.


Szerintem erre nincs "statisztika". Reméljük a legjobbakat!

2011. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés. Nekem az éhgyomri 3,9 volt, a teheléses 5,8. Nálunk nem cukros vízzel csinálják. Tej és zsemle.
2011. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Nekem az éhgyomri 4,8 volt, cukros lötyi + 2 óra hossza: 7,7... Azóta diéta.

Ne aggódj, szerintem tényleg nincs összefüggés, bírd ki, míg meglesz az eredmény, ne agyalj! :-)

2011. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!