Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az alábbi két megoldás jó...

Az alábbi két megoldás jó lehet a (nagyon komoly) hisztik kezelésére?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam és ma túl vagyunk az első komoly hisztinken... Ma betettem a kádba és langyos vízzel letusoltam, majd megvártam míg kicsit alábbhagy vele, kivettem és elaludt. A másik megoldásnak pedig arra gondoltam, beteszem a szobájába és kicsit magára hagyom. Talán akkor nincs kinek produkciózni! Mit gondoltok erről a két módszerről?
2010. jún. 16. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

igazából nekem kicsit fura ez a "berakom a tus alá aztán majd elhallgat " :S

viszont a magára hagyásos módszer nem rosssz, így legalább megtanulja megnyugtatni magát, önkontrollra kell szoktatni.

2010. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát sokan favorizálják a zuhanyt, náunk nem jött be, méjobban vísított 22hónapos kisfiam.nekem a nem veszek róla tudomást vált be, de bizony ,néha ha felemelem a hangom az is elég.csak egy erős : most már elég legyen.
2010. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha semmi nem hat, akkor humánusabb a tusolás, mint a verés. (Utóbbi persze soha eszembe nem jutna!) És most bevált, kicsit "magához tért"! Remélem, azért sokszor nem lesz rá szükség...
2010. jún. 16. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk se jött be a hideg vizes arcmosás.


Ha jól gondolom nálatok is a fáradság miatt volt a hiszti. Annak a babusgatás, elaltatás a megoldása.

2010. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem a fáradtság volt az oka. 20 hónaposan már túl vagyunk egy-két "fáradtság-hisztin" és akkor tényleg működik a babusgatás. Mint írtam, ez az első KOMOLY, üvöltve síros hiszti volt. (Nem minden nyikkanásra dugom a csap alá, ez volt az első és nekem is rosszul esett. Keresem a megoldást! Adj hálát az égnek, ha nem tudod -még-, miről beszélek!)
2010. jún. 16. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez volt a megoldás: elnéztem felette és azt mondtam, jé, eltűnt a kislányom! Hol vagy? Nem látlak? Itt csak egy hisztiző kislány van, és őt nem ismerem, merre vagy? Hahóóó... Erre abbahagyta a hisztit, kicsit még durci volt, nézte ahogy keresem, merthogy ez még mindig nem az én kislányom. Aztán mikor elvonultak a felhők a pofijáról, ránéztem, és nagyon megörültem neki hogy na végre megtaláltalak! Egy idő után, mondjuk 2-3 hiszti után már ha elkezdtem keresni, elnevette magát, és mondta itt vagyok, ne keress! :D Egy próbát megér...
2010. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A legfontosabvb hogy őrizd meg a hidegvéred, és ne húzd fel magad, ha hisztizik. Miután ezt a módszert kitaláltam, néhány hiszti után elmúlt a hisztizés fogalma is. Türelem, kitartás!
2010. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:16os vagyok, az hogy felemelem a hangom nem egyenlő a veréssel.
2010. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az vált be, hogy szép nyugodtam mondom neki, hogy jól van üvőlts csak jó hangosan, hogy a szomszéd néni is hallja. Na erre meglepődik és elhallgat.
2010. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!