Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kisfiú nem beszél?

22 hónapos kisfiú nem beszél?

Figyelt kérdés
Nyár végén lesz 2 éves, és nem mond szavakat csak néha elköszön úgy hogy cső, de az is inkább hőő. Nem gagyog, csak szirénához hasonló hangokat ad ki és mutogat ha valamit szeretnr. Valaki volt hasonló helyzetben?

2018. jún. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Persze. 27 hós lányom egy szót sem mond.
2018. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresztfiam most lett 3 éves egy hónapja. 2 és fél évesen kezdett el egy két dolgot mondani ....azóta sem mond többet.
2018. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is majdnem 3 éves volt mikor elkezdett beszélni. ismerősöm fia 4 éves volt
2018. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
érdemes lenne egy hallásvizsgálat, még akkor is ha látszólag jól hall, nagyon jól tudnak a gyerekek kompenzálni.
2018. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért is vagyok 0%-os? Az volt a kérdés,volt-e valaki hasonló helyzetben...


Amúgy a fiúknak 30 hónapos korra kell megszólalni. A lányoknak kell(ene) 24 hónapos korra.

2018. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De ez is csak az új trend, én a nem beszélő (de halló) 26 hónapos lányommal, akárhová mentem, mindenhol lenyugtattak, hogy ráér 3 éves koráig megszólalni.
2018. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mikor kezdett el beszélni?
2021. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7es a tiéd vegulis mikor kezdett?
tegnapelőtt 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!