Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb. mennyi Lego-t kapott...

Kb. mennyi Lego-t kapott eddig 5-8 éves gyermeked?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2018. jún. 27. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most volt 5 eves.Kicsi meretu meg csak 1 nagy dobozos van, ezt orokolte, az iden karacsonyra tervezzuk boviteni (db. szamot nem tudom, de 20e koruli nagysagu dobozos van tervben)

Duplo van egy nagy kosarral, ezzel mai napig jatszik meg

2018. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden ünnepre azt kér. De nem értem ezt a kérdést, valami verseny hogy kinek van több?!
2018. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8,5 éves és rengeteg van neki. Fogalmam sincs hány dobozzal van, de mindenféle méretből. Fiú, imád legózni, a haveroktól is azt kapott már többször a születésnapjára. A tesója 6 éves, ő is kezd felzárkózni. De a baráti körhöz képest nálunk még kevés lego van.
2018. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Minden ünnepre kap egy nagy szettet meg több picit. Plussz csak úgy is szokott kapni.
2018. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 éves szerintem 60-70 kg legoja van.

A keresztapja amerikában dolgozik havi szinten küldi a legokat. Én sokallom. De a keresztapja imádja őt. Így minden kívánsága teljesül.

2018. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vállalhatatlanul sokat. Apuci nagy gyűjtő, alig férnek a dobozok, már eddig-eddig-eddig vagyok a látványától.
2018. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!